UA
  RU

  Вихід у люди: як одягнутися для конференц-колу, відеозустрічі з колегами та вечірки у Zoom

  Редагувати переклад
  Ось уже майже місяць ми живемо у новій реальності – з дому виходимо хіба що в магазин, і всі робітники та дружні зустрічі перейшли у режим відеозв'язку. Але це не означає, що піжама тепер має стати вашою уніформою на всі випадки життя.

  Вихід у люди: як одягнутися для конференц-колу, відеозустрічі з колегами та вечірки у Zoom-Фото 1


  Незважаючи на карантин, для більшості з нас графік залишився тим самим. Ось тільки замість зборів у конференц-залах ми тепер вирішуємо професійні завдання з відеозв'язку з дому – в імпровізованих кабінетах, обладнаних у спальнях, кухнях або балконах. А після роботи вирушаємо на онлайн-зустріч із друзями та родичами – з тих же «кабінетів», але вже трансформованих у бари та кафе.

  Здавалося б, це чудова нагода розслабитися і не вилазити з улюбленої піжами або домашнього костюма. Але це оманливе відчуття. Адже як показує практика та наукові дослідження, одяг дуже впливає на нашу продуктивність та настрій. І якщо продовжувати в тому ж дусі, то є всі шанси вийти з карантину в абсолютно розслабленому та апатичному стані. Тому варто сприймати будь-який сеанс відеозв'язку не інакше як «вихід у люди» та готуватися до нього відповідно.


  Читайте також: ДОДАТКИ ДЛЯ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ДРУЗЯМИ І КОЛЕГАМИ

  Як одягтися для відеочату з колегами

  Якщо у вас на порядку денному обговорення в Zoom поточних робочих питань, то пам'ятайте про те, наскільки важливо справляти враження на людей. І яку серйозну роль у цьому відіграє одяг. Адже коли ви вирушаєте на нараду в офлайні, ви заздалегідь підбираєте образ – щоб колеги сприйняли вас серйозно та прислухалися до ідей та рекомендацій.

  Звичайно, у нинішніх умовах самоізоляції ваша поява у відеочаті у строгому жакеті та блузі буде виглядати дещо недоречно. Тому, робіть ставку на просту стриманість та акуратність. Вибирайте джемпери, футболки в поєднанні з кардиганами або лонгсліви природних кольорів і без принтів (яскраві відтінки, а тим більше малюнки можуть рябити на відео та викликати роздратування у співрозмовників). 


  Вихід у люди: як одягнутися для конференц-колу, відеозустрічі з колегами та вечірки у Zoom-Фото 2

  Доповнити цей домашній діловий образ можна сережками-пуссетами, які ви звикли носити щодня – ця маленька деталь буде непомітна колегам, але вам точно додасть впевненості у собі. 

  І не забувайте про легке укладання та макіяж у нюдовому стилі. Це не тільки змусить вас раніше встати з ліжка без втрат для свого режиму дня, але й справить на колег належне враження - адже квітучий вигляд куди краще «зчитується» всерйоз налаштованим співрозмовником, ніж домашнє розслаблення.  Вихід у люди: як одягнутися для конференц-колу, відеозустрічі з колегами та вечірки у Zoom-Фото 3

  Creatures of the Wind, SS'20

  Як одягтися для конференц-колу з керівництвом

  Якщо в порядку дня відеозв'язок з вашим начальством зі стратегічних або кризових питань, то виходити в онлайн-простори слід у тому ж вигляді, якби ви відправлялися до керівника до кабінету. 

  Вихід у люди: як одягнутися для конференц-колу, відеозустрічі з колегами та вечірки у Zoom-Фото 4

  Altuzarra, SS'20

  Якщо у випадку з онлайн-нарадою сорочки та жакети були б явним перебором, то для відеозв'язку з керівництвом це може бути цілком доречно. Але все, звичайно, залежить від того, які правила дрес-коду спочатку встановлені у вашій компанії. Якщо строгих вимог щодо зовнішнього вигляду до карантину не було, то буде трохи дивно, якщо ви раптом постанете перед камерою в образі Меріл Стріп з фільму «Залізна леді». Але навіть якщо у вас на роботі все ліберально і дрес-код мало кого хвилює, з'явитися перед начальством у відеочаті в акуратній блузці і з легким макіяжем - як мінімум, хороший тон. 


  Читайте також: ДОДАТКИ ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОСТОЯННО ВІДБУВАЄТЬСЯ ВІД РОБОТИ

  Як одягтися на відеовечірку з подругами

  Спокуса з'явитися в розтягнутому домашньому худорді перед тими, хто знає тебе багато років і бачив у будь-яких станах, досить велика, чого вже тут лукавити. Але подивіться на традиційні карантинні онлайн-збори з подругами по-іншому – як на єдиний привід приміряти і продемонструвати свої найшаленіші вбрання. Ви можете навіть заздалегідь вибрати тему вашої імпровізованої інтернет-вечірки та звичний відеодзвінок з келихом вина та обговоренням новин за тиждень переросте на ураган позитивних емоцій, яких усім зараз так не вистачає.

  Вихід у люди: як одягнутися для конференц-колу, відеозустрічі з колегами та вечірки у Zoom-Фото 5


  Сміливо діставайте з гардеробних найексцентричніші вбрання та аксесуари, відкривайте на YouTube туторіали у стилі «Як зробити макіяж у дусі 1990-х» і фарбуйте свій вечір після віддаленої роботи яскравими фарбами. 

  Читайте також: ІДЕЇ ДОМАШНІХ ОБРАЗІВ З INSTAGRAM

  Вихід у люди: як одягнутися для конференц-колу, відеозустрічі з колегами та вечірки у Zoom-Фото 6

  Act.1, SS'20

  До речі, натхнення для домашніх образів під час карантину варто шукати не у фільмі «Щоденник Бріджіт Джонс», а, наприклад, у Instagram-акаунті Working From Home Fits. Щодня там з'являються фотографії людей з усього світу, які теж працюють і відпочивають не виходячи з дому і знаходять досить кумедні стилістичні рішення для нового розпорядку дня.

  Статті на тему