UA
  RU

  Виходить новий міні-альбом Zhenya Geniy ​​– Ultrafuture

  Редагувати переклад
  Претензійність, що закладена в самому імені Євген, виправдати не так вже й просто. Втім, він спробує! 

  Виходить новий міні-альбом Zhenya Geniy ​​– Ultrafuture-Фото 1

  Самородок із Києва Женя Грушевський на момент запуску сольної кар'єри встиг освоїти гітару, бас, фортепіано. Навчився співати, писати пісні та робити аранжування. Сьогодні він запускає свій сольний проект у режимі one man band. Артист – універсал – ідеальна модель поп-зірки з далекого майбутнього.

  Звідси і назва дебютного релізу "Ultrafuture". Сам Женя не приховує, що перші пісні – це вільний експеримент. Стадія пошуку. Вільна фантазія на тему, як могла б звучати поп-музика, припустимо, 2030 року.

  По суті слова ultrafuture я бачу ідеальне поєднання поп-музики та нішевого стилю. Тут у кожному треку присутні елементи з різних жанрів: від фанку до хауса, від r&b до соулу,

  - каже сам музикант.

  Читайте також: СПІВАЧКА SLEZA ВИПУСТИЛА ВІДВЕРТУ ПІСНЮ «САЛЬВАДОР»

  До запуску сольної кар'єри Женя був вокалістом у проекті Lemonjovie, який заснував Лимонадний Джо – беззмінний учасник гурту Івана Дорна. У складі проекту він двічі виступав на розігріві у Дорна у рамках його сольних концертів. Іншими словами, встиг отримати «бойове хрещення» великою сценою і тепер готовий до звершень у сольному плаванні.

  До релізу «Ultrafuture» увійшли три треки російською мовою та україномовний сингл «Вимикай сонце». Саунд-інженером релізу став Ігор Громадський, відомий по роботі з Місяцем, Грибами, MONATIK.

  Статті на тему