UA
RU

Виходячи за рамки: Jacquemus представив електровелосипед

Редагувати переклад
Мода на екологічність проникає у ДНК люксових брендів.
Виходячи за межі: Jacquemus представив електровелосипед-Фото 1

Instagram/@jacquemus

Французький бренд Jacquemus не стоїть на місці та розкриває для себе нові кордони та товари. Так дизайнер Симон Жакмюс розробив унікальну модель електричного велосипеда спільно з голландською компанією VanMoof, яка займається виробництвом велотоварів.

Про таку незвичайну колаборацію дизайнер повідомив на офіційному обліковому записі бренду Jacquemus, де розмістив знімок нового велосипеда. Він має рожеву раму, а сідло та раму пофарбували у чорний матовий колір. Також знайшлося місце для логотипу бренду, його розмістили на рамі під сідлом. Лейбл гармонійно виглядає на рожевий фон. Такий електричний велосипед ідеально підійде для міського ритму життя та, впевнені, стане незамінним аксесуаром серед it-girls.

Читайте також:Зимова капсула від українського бренду Katimo, присвячена народам Півночі

Наразі достовірно не зрозуміло, коли велосипед надійде у продаж, але вже відомо, що його цінник буде 2 500 доларів (близько 66 тисяч гривень). Згодні, ціна завищена для такого товару, але цей електротранспорт того вартий — він не лише стильний, а й екологічний варіант для повсякденності.

Статті на тему