UA
  RU

  Вибір MC: парогенератор Tefal Pro Express Total GV8962

  Редагувати переклад

  Технічний прогрес так само, як і мода, не стоїть дома. Відчайдушним і домогосподаркам-початківцям варто взяти на замітку корисний гаджет, який стане незамінним помічником у догляді за одягом, - парогенератор від Tefal.

  GettyImages-504893950


   

  Овиявити перед виходом з дому м'яті складки на одязі – таке траплялося з кожним. Але якщо в домашньому арсеналі є такий корисний девайс як парогенератор Tefal Pro Express Total GV8962, ця проблема буквально випарується за 5 хвилин. Завдяки системі Fastheatup гаджет готовий до роботи вже за 2 хвилини. Ще кілька секунд – і прикрі м'яті смуги на одязі перетворюються на ідеальну гладь.


  Парогенератор з потужністю 6,5 бар, постійною парою 120 г/хв і паровим ударом 340 г/хв поодиноко справляється навіть з величезною кількістю білизни для великої родини. Розгладити складні складки на улюбленій блузі тепер теж не проблема: універсальний носик Power Zone з паровим ударом 430 г/хв миттєво вирішить це завдання.

  «Гладити» парогенератором можна будь-які тканини, навіть шовк. Для цього в девайсі передбачено три автоматичні режими: мінімальний (для делікатних речей), оптимальний (для всіх видів тканин), максимальний (для щільних тканин), які можна вибрати одним натисканням кнопки. Крім того, у системі передбачено спеціальний екорежим, який здатний економити до 20% електроенергії. Тим, хто не може визначитися з правильним режимом прасування, функція Smart Technology Auto Control дозволить без особливих зусиль зробити правильний вибір.

  Містити Tefal Pro Express Total GV8962 в порядку легко. Праска парогенератора оснащена підошвою AutocleanCatalys, що самоочищається. Її секретний елемент ― оксид паладію – випаровує будь-які забруднення та налиплі ворсинки. Від накипу всередині гаджета та білих плям на одязі захистить вбудований стрижень-колектор, для якого достатньо простого промивання у звичайній воді. Більше того, маючи в будинку парогенератор Tefal, не страшно залишити його без нагляду. Навіть якщо ви забули вимкнути прилад, функція автовимкнення запуститься через 8 хвилин після того, як ви перестанете користуватися пристроєм.


  парогенератор1

  Фото: Gettyimages