UA
  RU

  Виставка Tiffany&Co. Fifth And 57th у Лондоні

  Редагувати переклад

  Ювелірний бренд Tiffany привіз до Лондона частинку Нью-Йорка. Так, хол готелю Old Selfridges перетворився на знамените місце - кут П'ятої авеню та 57-ї вулиці.

  Tiffany & Co. Exhibition 'Fifth And 57th' Preview


  Саме за цією адресою знаходиться центральний та найстаріший магазин Tiffany. Відразу проходили і зйомки культового фільму «Сніданок у Тіффані» з Одрі Хепберн у головній ролі.

  Що стосується самої виставки, то її декорації збудували з 1837 коробок Tiffany (саме у 1837 році була заснована компанія). На тлі боксів відвідувачі побачать відеопроекцію з жовтими таксі на проїжджій частині, кіосками з кренделями та центральним входом до магазину Tiffany. Крім того, прогулюючись П'ятою авеню, пішохід зможе відпочити на лаві під деревом магнолії - тут Tiffany пропонує чоловікам робити пропозицію своїм коханим.


  Tiffany & Co. Exhibition 'Fifth And 57th' Preview

  Наприкінці своєї подорожі гості зможуть насолодитися легендарним заходом сонця Манхеттенхендж, який трапляється в Нью-Йорку лише два рази на рік (а в Old Selfridges він відбувається кожні 13 хвилин). Це явище повністю висвітлює місто в районі 8 години вечора — тоді сонце стає на один рівень з вулицями Манхеттена, прямуючи зі сходу на захід.

  Tiffany & Co. Exhibition 'Fifth And 57th' Preview


  Вхід на виставку безкоштовний.

  Дати: 3-5 липня та 8-12 липня.

  Статті на тему