Спецпроекты now:

Вийшов новий альбом Pianoбоя Хісторі - 162x46 Вийшов новий альбом Pianoбоя Хісторі - 162x46
Шоу-бізнес, Стиль життя

Вийшов новий альбом Pianoбоя Хісторі

Дуже мелодійний, але разом з тим потужний піано-рок, з яким Дмитро Шуров перейшов на наступний рівень в своїй творчості.

“Хісторі” – історія злетів і падінь, пошуку свого місця в світі, історія любові, яка не буває без болю. У той же час епічний і інтимний міст між класичною ерою рок-н-ролу і музикою майбутнього. Живий рояль, цимбали, електрогітари, масштабні оркестри, індійські струнні, звуки ранкової роси і навіть хор фенів. Pianoбой міксує живі інструменти та сучасний продакшн, спираючись на тексти про головні почуття людини, міцно пов’язані з духом часу. Сучасна класика.

Критики відзначають, що “Хісторі” – найтепліший і найлюдяніший з чотирьох альбомів Pianoбоя, написаний Шуровим. Ця робота обволікає слухача, кличе за собою в світ тонких емоцій, в світ гармонії зі світом, віри в себе і своїх близьких, життєствердження і краси – усього того, чого так не вистачає простій людині в сучасному суспільстві. Однак разом з тим музика Шурова має стержень і потужний драйв, вона зрозуміла як романтичним жінкам, так і суворим чоловікам.

Читайте також: ЧТО СТОИТ ЗНАТЬ О ПЕВИЦЕ LIZZO — РЭП-ДИВЕ, НОМИНИРОВАННОЙ НА «ГРЭММИ»

Дмитро Шуров:

Це альбом зрілого чоловіка, який зберіг безпосередність і сміливість хлопчика. За два роки його створення я пережив кілька злетів і падінь, що зробили мене в чомусь сильнішими, і наштовхнули на відкриття нових внутрішніх ресурсів та ідей. Мізерно малі за масштабами Всесвіту, ми, тим не менш, носимо в собі потужні емоції і шалену жагу життя. Цим зарядом я хотів поділитися зі слухачем, працюючи над піснями в Києві і надихаючись життям тут. Я пишаюся цією роботою і вважаю, що команді Pianoбой, за допомогою більше ста чоловік, які взяли участь у створенні платівки, вдалося створити особливий, унікальний альбом, який займе своє місце в історії музики. І серцях людей.

Навесні починається тур “Хісторі” на підтримку альбому, а 8 березня Pianoбой збирає величезну вечірку для всіх своїх з нагоди виходу нового альбому – концерт із симфонічним оркестром в київському “Палаці Спорту”. Це буде не тільки потужна музична подія, але і романтичний вечір для тих, хто любить – себе, близьких і всесвіт.
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...