Edit page title Вийшов новий альбом Pianoбоя Хісторі
Edit meta description Дуже мелодійний, але водночас потужний піано-рок, із яким Дмитро Шуров перейшов на наступний рівень у своїй творчості. "Хісторі"&helli

Close edit interface
UA
RU

Вийшов новий альбом Pianoбоя Хісторі

Редагувати переклад
Дуже мелодійний, але водночас потужний піано-рок, із яким Дмитро Шуров перейшов на наступний рівень у своїй творчості. 

Вийшов новий альбом Pianoбоя Хісторі-Фото 1

«Хісторі» — історія зльотів та падінь, пошуку свого місця у світі, історія кохання, яке не буває без болю. У той же час епічний та інтимний міст між класичною ерою рок-н-ролу та музикою майбутнього. Живий рояль, цимбали, електрогітари, масштабні оркестри, індійські струнні, звуки ранкової роси та навіть хор фенів. Pianoбой міксує живі інструменти та сучасний продакшн, спираючись на тексти про головні почуття людини, міцно пов'язані з духом часу. Сучасна класика

Критики відзначають, що «Хісторі» — найтепліший і найлюдяніший із чотирьох альбомів Pianoбою, написаний Шуровим. Ця робота обволікає слухача, кличе за собою у світ тонких емоцій, у світ гармонії зі світом, віри в себе та своїх близьких, життєствердження та краси – всього того, чого так не вистачає звичайній людині в сучасному суспільстві. Проте разом із тим музика Шурова має стрижень та потужний драйв, вона зрозуміла як романтичним жінкам, так і суворим чоловікам.

Читайте також: ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО СПІВАЧКУ LIZZO — РЕП-ДИВУ, НОМІНОВАНУ НА «ГРЕМІ»

Дмитро Шуров:

Це альбом зрілого чоловіка, який зберіг безпосередність та сміливість хлопчика. За два роки його створення я пережив кілька злетів і падінь, що зробили мене чимось сильнішим, і наштовхнули на відкриття нових внутрішніх ресурсів та ідей. Незначно малі за масштабами Всесвіту, ми, проте, носимо в собі потужні емоції і шалену жагу життя. Цим зарядом я хотів поділитися зі слухачем, працюючи над піснями у Києві та надихаючись життям тут. Я пишаюся цією роботою і вважаю, що команді Pianoбой, за допомогою більше ста людей, які взяли участь у створенні платівки, вдалося створити особливий унікальний альбом, який займе своє місце в історії музики. І серця людей.

Весною розпочинається тур «Хісторі» на підтримку альбому, а 8 березня Pianoбой збирає гігантську вечірку для всіх своїх з нагоди виходу нового альбому — концерт із симфонічним оркестром у київському «Палаці Спорту». Це буде не лише потужна музична подія, а й романтичний вечір для тих, хто любить себе, близьких та всесвіт.

Статті на тему