UA
RU

Вийшов офіційний трейлер нового фільму "Фестиваль Ріфкіна" Вуді Аллена

Редагувати переклад
Іскромітний, місцями абсурдистський гумор, красені-актори Луї Гаррель та Крістоф Вальц – у головних ролях та неймовірна Іспанія як декорації – одним словом усе, за що ми так любимо фільми Вуді Аллена у новій картині «Фестиваль Ріфкіна».

Про себе Вудді Аллен жартує, що актори працюють із ним, тільки якщо у них виникає перерва між більш спокусливими проектами.

Вийшов офіційний трейлер нового фільму "Фестиваль Ріфкіна" Вуді Аллена-Фото 1

Якщо я дзвоню актору і приблизно в той же час йому дзвонить Стівен Спілберг або Мартін Скорсезе, то він не думає йти до мене. Але якщо він щойно закінчив картину, отримав свої десять мільйонів доларів і до серпня йому зовсім нічого робити, а я зателефонував у червні, то чому б і не погодитися?

У той же час, яку не взяти з картин плідного режисера – у ній грають голлівудські зірки першого ешелону. Наприклад, у новій романтичній комедії – Крістоф Вальц та Луї Гаррель, з якими раніше Аллену не доводилося працювати на знімальному майданчику.

Читайте також: КРАЩІ ФРАНЦУЗЬКІ КОМЕДІЇ ДЛЯ ХОРОШОГО НАСТРОЮ

У центрі сюжету – шанувальник кіно Морт Ріфкін (Уоллес Шон), який супроводжує свою дружину-публіциста Сью (Джина Гершон) на кінофестиваль у Сан-Себастьяні в Іспанії, стурбований тим, що її захоплення молодим клієнтом-режисером Філіпом (Луї Гаррель) може бути більш ніж професійним. Крім того, Морт сподівається, що зміна обстановки дасть йому перепочинок у його боротьбі за створення першого роману, що відповідає його неймовірно суворим стандартам.

 

Вийшов офіційний трейлер нового фільму "Фестиваль Ріфкіна" Вуді Аллена-Фото 2

Вийшов офіційний трейлер нового фільму "Фестиваль Ріфкіна" Вуді Аллена-Фото 3

Вийшов офіційний трейлер нового фільму "Фестиваль Ріфкіна" Вуді Аллена-Фото 4

Читайте також: КЕЙТ УІНСЛЕТ шкодує про те, що працювала з режисерами Вуді Алленом і Романом Полански

"Фестиваль Ріфкіна" - став фільмом-відкриттям 68-го Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні. Прем'єру в Україні заплановано на 31 грудня.

Статті на тему