UA
RU

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр Кривошапко, Оксана Пекун: канал «Україна» розсекретив четверту десятку зіркових суддів талант-шоу «Співають всі!»

Редагувати переклад

Вже 21 серпня на телеканалі «Україна» відбудетьсям'єра унікального вокального проекту «Співають всі!» за всесвітньо відомим форматом All Together Now. Долі учасників будуть вирішувати одразу 100 суддів, серед яких: WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр Кривошапко, Оксана Пекун, Дмитро Тодорюк, М'ЯТА, СолоХа, Nino Basilaya та гурт NZK.

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр Кривошапко, Оксана Пекун: канал «Україна» розсекретив четверту десятку зіркових суддів талант-шоу «Співають всі!»-Фото 1

Молодий і прогресІвний артист WELLBOY, який хітом «Гусі» підкорює європейські чарті, запевняє – заради мистецтва та музики він готовий підтримувати кожного учасника проекту каналу «Україна», але є одна хитрість, якою можна на 100% підкорити серце музиканта.

«Я постійно тиснутиму на кнопку! Мені подобається, коли люди співають, причому немає різниці, що саме. Музика – різножанрова, і кожен може слухати, що йому подобається. Ми живемо у епоху абсолютної мультикультурності. Хтось знаходити прикол у року, а хтось – у попі, але, якщо почу українськомовну пісню, натисну на кнопку двічі», – поділився WELLBOY.

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр Кривошапко, Оксана Пекун: канал «Україна» розсекретив четверту десятку зіркових суддів талант-шоу «Співають всі!»-Фото 2

Відомий співак Олександр Кривошапко вважає собі суворим суддею, але виключно у спеціалізованих вокальних конкурсах: «Шоу «Співають всі!» – це ширший букет параметрів учасників, які можна оцінювати. Тому не завжди моя суворість тут доречна. Я звертатиму увагу на артистизм, душу та історію людини».

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр Кривошапко, Оксана Пекун: канал «Україна» розсекретив четверту десятку зіркових суддів талант-шоу «Співають всі!»-Фото 3

Співачка МЯТА обіцяє бути справедливою і допомагати талантам знайти правильний шлях: «Буду спрямовувати учасників у правильне русло. Упевнена, що будуть люди, які дійсно хочуть стати артистами, а друга категорія думатиме, що хоче співати, і на цьому все. Може це трохи суворо, але це потрібно пройти, щоб зрозуміти свою подальшу частку».

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр Кривошапко, Оксана Пекун: канал «Україна» розсекретив четверту десятку зіркових суддів талант-шоу «Співають всі!»-Фото 4

Екс-учасниця гурту «НЕАНГЕЛІ», співачка VIKTORIA готова підтримувати всіх і навіть поділитися цінними порадами. Але головне для судді – не зачепити почуття артистів-початківців. Усі експерти обіцяють з трепетом ставитися до учасників, адже знайти сили заспівати перед зірковою «сотнею» зможе далеко не кожен.

Читай також: У грандіозному шоу каналу «Україна» до Дня незалежності прозвучатиме 30 улюблених пісень усіх поколінь

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр Кривошапко, Оксана Пекун: канал «Україна» розсекретив четверту десятку зіркових суддів талант-шоу «Співають всі!»-Фото 5

«У моєї життя було небагато конкурсів, здебільшого танцювальні, і ті ще у шкільні роки. Мені здається, це дуже складно. Раніше я була недостатньо впевнена у своїх силах, а, чуючи певну кількість разів слово «ні», дуже складно зібратися і сказати «так», насамперед собі. Тому для мене людина, яка пройшла всі етапи підготовки до кастингу, вже герой, і їй треба віддати свій голос!» – поділилася Dj NANA.

Артистка Nino Basilaya вперше сидить у суддівському кріслі, але зізнається – виступ на такій сцені став би для неї викликом: «Я уявити не можу, яке хвилювання відчувають учасники! Навіть ставила собі питання – чи змогла б я вийти на сцену шоу, де мене будуть оцінювати 100 артистів? Але я люблю експерименти! Розумію, тут треба підкорити всіх однією хвилею. Це складно, але дуже цікаво!

Не менш цікаво у «Співають всі!» спостерігатиме за зірковою «сотнею». Співачка, ведуча і актриса СолоХа зізнається – не роздумуючи погодилася брати участь у шоу, а одним із поштовхів до такого рішення стала атмосфера проекту: закулісні інтриги, дух змагань та можливість дати свою оцінку і частину критики.

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр Кривошапко, Оксана Пекун: канал «Україна» розсекретив четверту десятку зіркових суддів талант-шоу «Співають всі!»-Фото 6

Народна артистка України Оксана Пекун раніше встигла познайомитися з іншими версіями шоу, тому запевняє – такого не вистачало у нашій країні.

Такі шоу, як Співають всі!, дуже потрібні Україні! Вони дарують позитивні емоції і розвивають українську культуру, крім того, ми можемо згадати дуже гарні пісні і насолодитися оригінальним виконанням», – поділилася Оксана Пекун.

WELLBOY, VIKTORIA, Dj NANA, Олександр Кривошапко, Оксана Пекун: канал «Україна» розсекретив четверту десятку зіркових суддів талант-шоу «Співають всі!»-Фото 7

Приєднався до проекту та гурт NZK, учасники якого сподіваються відкрити нових артистів і навіть готові підтримати їх творчими колабораціями.

«Ми не просто здивовані, ми щасливі від того, що причетні до такого великого проекту! Такий класний калейдоскоп подій, величезна команда професіоналів різних поколінь та представників різних музичних культур, потряса дружня обстановка. Шоу не просто розкриває таланти, воно створює нові проекти, які, можливо, незабаром порадують слухачів», – коментує учасник гурту NZK ​​Вася NAPILNIK.

Не виключає можливості творчого співробітництва з виконавцями та учасник гурту «АВІАТОР» Дмитро Тодорюк: «За останні два роки ми випустили два дуети. Хоч поки не плануємо нові колабі, проте все може змінити ймовірний осінній локдаун: можливо, як і минулого разу, ми знову переглянемо цю ідею».

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі!», завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали та підспівували йому. Що гучніше звучить хор сотні, то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу і поборотися за победу. У тому випадку, якщо вокалісти наберуть однакове кількість балів (розрахованих із загальної кількості зірок, які долучилися до виступу), і журі не зможе визначити найсильнішого, останнє слово буде за зірковим капитаном «сотні» – народною артисткою України Наталею Могилевською. Переможець проекту отримує грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, розважальний проект за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за коротку годину здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, яка має виходити це музичне шоу. Ведучим грандіозного проекту «Співають всі!» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

Дивіться прем'єру граніозного шоу «Співають усі!» у суботу, 21 серпня, на телеканалі "Україна".

Статті на тему