UA
  RU

  Wizz Air та Ukrainian Sponsorship Pathway UK виділятимуть 10.000 безкоштовних квитків для українців

  Редагувати переклад

  Wizz Air та візова програма USP UK (Ukrainian Sponsorship Pathway UK) спільно з Choose Love, The Shapiro Foundation та The Steve Morgan Foundation об'єдналися, щоб допомогти українцям у доступі до програми Homes for Ukraine у ​​Великобританії.


  Wizz Air та Ukrainian Sponsorship Pathway UK виділятимуть 10.000 безкоштовних квитків для українців-Фото 1

  Авіакомпанія Wizz Air виділити 10.000 безкоштовних квитків українським біженцям для поїздок із сусідніх з Україною країн (Болгарія, Венгрия, Польща, Румунія та Словаччина) до Великобританії на підтримку візової програми від уряду Великобританії «Homes for Ukraine». Спільна ініціатива буде запущена вже цими вихідними: 10 000 безкоштовних квитків будуть доступні на сайті авіакомпанії.


  Читайте також: Благодійний аукціон та арт-коктейль Юлії Моховикової у Каннах

  Станом на сьогодні уряд Великобританії видало вже понад 95.000 віз українцям у рамках своєї нової візової програми. Понад 37 000 людей вже прибули до Великобританії завдяки цій новій ініціативі, що дозволить найближчими тижнями прийняти до Великобританії ще більше українських сімей. Безкоштовні квитки Wizz Air будуть доступні на 61 маршруті, що виконується авіакомпанією з Болгарії, Венгрии, Польщі, Румунії та Словаччини до Великобританії, і включають одне місце ручної поклажі та одне місце зарегистрированного багажу (до 32 кг) на особу.

  Повний список маршрутів із безкоштовними квитоками можна знайти на сайті Wizz Air.


  Статті на тему