UA
  RU

  Як все було: Про Кевіна Спейсі знімуть документальний фільм

  Редагувати переклад

  Кевін Спейсі – специфічна постать у Голлівуді, яка прославилася не лише своєю блискучою акторською грою, а й жорстокістю та насильством.


  Дедалі частіше кінокомпанії “загоряються” ідеєю знімати документальні фільми про визначних осіб. На цей раз їх зацікавив скандальний Кевін Спейсі.

  Як все було: Про Кевіна Спейсі знімуть документальний фільм-Фото 1


  Напевно, всі чули про нього і, крім героя Френка Андервуда з серіалу “Картковий будинок”, він також відомий своїм жорстоким ставленням до колег по цеху. Його неодноразово звинувачували у сексуальному насильстві та домаганнях.

  За проект вирішив узятися британський телеканал Channel 4, який має намір розповісти історію Спейсі від А до Я. Попередньо фільм називатиметься Spacey Unmasked (Спейсі без маски). Про це повідомило видання The Hollywood Reporter.

  Читайте також: Фільм Гая Річі «Операція Фортуна» перезнімуть через українців


  Документальна стрічка розповість біографію актора: від самого дитинства до здобуття світового визнання та краху акторської кар'єри через харасмент.

  Спейсі — один із найбільш обожнюваних та визначних акторів нашої години. Його видатна гра принесла йому дві статуетки "Оскар" та десятки інших нагород. Його визнавали з обох боків Атлантики, він 11 років керував провідним британським театром “Олд Вік” і став однією з найважливіших фігур у культурній житті Лондона, другом для багатьох великих статей місцевої культурної сфери та завсідником світської хроніки. Цей фільм розповість історію звинувачень у насильстві та судових справ,

   — коментує продюсерка майбутньої документалки Дороті Бірн.  Нагадаємо, що Кевін Спейсі – власник двох статуйок “Оскар” та безлічі інших премій. А ще в його арсеналі є звинувачення у сексуальних домаганнях неповнолітніх, судові справи та крах кар'єри актора.