UA
RU

Євген Філатов представляє музичний альбом «Як звучить світ. Україна»

Редагувати переклад
Саундпродюсер та композитор Євген Філатов представляє музичний альбом «Як звучити світ. Україна». До нього увійшли п'ять треків, які дозволяють слухачеві як згадати рідні місця, так і відкрити для себе по-новому українські міста. 

Євген Філатов представляє музичний альбом «Як звучить світ. Україна»-Фото 1

У розпад війни з супроводом повітряних тривог Євген Філатов подорожував Україною, спілкувався з локальними жителями та збирав звуки, які якнайкраще відтворюватимуть місцеві особливості. В результаті зі старовинних інструментів, акустики архітектури та мелодії вулиць народилася музика. 5 міст - 5 унікальних композицій.

«Хотілося записати щось ексклюзивне, характерне і притаманне саме тому місту, де ми перебували. Тому я вибирав звучання світлофора, дзвони, щось, що буде асоціюватися з певним містом. У процесі відбору траплялося таке, що найнеочікуваніші звуки потрапляли до композиції. Для мене головним було саме записувати звуки, а не втілювати свої креативні задуми. Так, іноді я грав самостійно на інструментах, але все ж таки розраховував на те, що місто подарує мені мелодії для запису», - Зазначає Євген Філатов. 

Євген Філатов представляє музичний альбом «Як звучить світ. Україна»-Фото 2

Церковні дзвони, гомін у центрах для біженців, мелодії старих платівок, клацання трамвайного компостера – Євген поєднав найрізноманітніші мотиви у гармонійний музичний симбіоз та найнеочікуванішим шляхом продемонстрував, як звучити Україна. 

Євген Філатов представивши ці треки в межах проекту «Як звучити Україна» у лютому на YouTube-каналі «УкрЮтюбПроект». Творці тревел-шоу Наталія та Євген Синельникові запросили Євгена до співпраці у проекті на роль ведучого та композитора. 

Альбом доступний на всіх стрімінгових платформах за посиланням

Читайте також: «МУЗИЧНИЙ ПРОГНОЗ». ПРО СУЧАСНУ ТА ЯКІСНУ УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ.  

Статті на тему