UA
RU

Євробачення-2024: хто вийшов у фінал пісенного конкурсу

Відбувся другий півфінал Євробачення-2024. До фіналу пісенного конкурсу пройшли ще десять учасників, які виборюватимуть перемогу у суботу. 

Євробачення-2024: хто вийшов у фінал пісенного конкурсу-Фото 1

У Мальме відбувся другий півфінал 68-го пісенного конкурсу Євробачення. До фіналу пройшли ще десять учасників. Це представники Латвії, Австрії, Нідерландів, Норвегії, Ізраїлю, Греції, Естонії, Швейцарії, Грузії, Вірменії. Вони приєдналися до десяти переможців першого півфіналу, серед яких й представниці України — співачки alyona alyona & Jerry Heil. Разом з ними у фінал вийшли артисти із Сербії, Португалії, Словенії, Литви, Фінляндії, Кіпру, Хорватії, Ірландії, Люксембургу. До 20 фіналістів, які змагалися у півфіналах приєдналися учасники з країн «Великої п’ятірки». Це Велика Британія, Франція, Німеччина, Італія та Іспанія. А також представник Швеції — країни-господарки Євробачення-2024.

Цього року у 68-му Пісенному конкурсі Євробачення брали участь 37 країн. У фіналі пісенного конкурсу заспівають 26 учасників. Він відбудеться у суботу, 11 травня. Глядачі знову побачать яскравий номер представниць України alyona alyona & Jerry Heil, який поставила зіркова українська режисерка Таню Муіньо.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Peppe Andersson / eurovision.tv

Читайте також: ALYONA ALYONA & JERRY HEIL ВИСТУПИЛИ У ПЕРШОМУ ПІВФІНАЛІ ЄВРОБАЧЕННЯ-2024: ФОТО І ВІДЕО

Статті на тему