UA
  RU

  Запальний музичний HYPER Set: Як пройшла онлайн-вечірка від glo™

  Редагувати переклад

  На правах реклами.

  glo™ призначений для повнолітніх споживачів табаку чи нікотину.

  Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

  26 листопада у модернізованому онлайн-режимі відбувся яскравий захід від бренду glo™. 
  
  
  Запальний музичний HYPER Set: Як пройшла онлайн-вечірка від glo™-Фото 1

  Онлайн-вечірка Музичний HYPER Set об'єднала чотири вибухові смаки стіків neo™, чотири запальні музичні стилі та чотирьох неймовірно талантливих виконавців, які своїми унікальними треками увімкнули шалені HYPER mood для тисяч глядачів зі всієї України.

  По обидва боки екранів гості вечірки поринули в атмосферу, насичену яскравими смаками стіків neo™ для glo™ HYPER, адже саме на цьому заході хедлайнери проекту MamaRika, Katro Zauber, Artem Pivovarov та Sonya Kay вперше зіграли наживо нові треки з Музичного HYPER Set'y. Redberry Pastel, Brilliant Berry, Magnetic Pineapple та Pina Coolada, перетворені на музичні треки в різних стилях і доповнені вражаючим фруктово-ягідним віджеінгом, подарували гостям заходу справді вибухові враження і незабутнє шоу. Музику, як і смак, можна змінювати за бажанням та під настрій, тому з glo™ немає жодних обмежень для різноманіття!

  Запальний музичний HYPER Set: Як пройшла онлайн-вечірка від glo™-Фото 2

  Запальний музичний HYPER Set: Як пройшла онлайн-вечірка від glo™-Фото 3

  Читай також: Чоловік каже: Володимир Дантес, музикант та телеведучий

  Ця ідея спонукала бренд і артистів на створення своєї WOW-колаборації, а її яскрава реалізація захопила всіх гостей івенту. Трансляцію дивувалися тисячі шанувальників вибухових емоцій, шалених вечірок та гарної музики, а безпосередньо на локацію вечірки завітали відомі блогери та лідери думок: Олімпія Вайтмусташ, Іван Кришталь, Ярослав Князєв, Таня Пренткович та Андрій Гонковський. Відразу І.З. Варіам Володимир Остапчук вони не лише розважалися у бренд-зоні, а й брали участь у різноманітних веселощах.

  Наприклад, у всіх гостей вечірки була можливість розфарбувати свою життя яскравими фарбами із присмаком вишуканого різноманіття. Оригінальні коктейлі були подібні до треків HYPER Set'у, які дозволили відчути яскраві смаки у новому вимірі.    

  Очередною особливістю онлайн коли-небудь Музичний HYPER Set став самим музичним міксом від популярних виконавців та ді-джеїв, який було створено за допомогою унікального пристрою — mash machine. А за інтелектуальну частину заходу відповідали спеціальні Secret Boxes. Гостям довелося трішки замислитися та відповідати на питання про колаборацію та смаки neo™. Ті, хто виявили себе як справжніх знавців міксів, мали змогу дійти до «перлини», захованої в останній коробці.

  Щасливчики, які потрапили на Музичний HYPER Set, на власні очі переконалися, що префікс HYPER у жодному разі не є перебільшенням. На вечірці абсолютно всі розваги та активності були ідеально зміксовані у крутий сет веселощів.

  Запальний музичний HYPER Set: Як пройшла онлайн-вечірка від glo™-Фото 4

  Запальний музичний HYPER Set: Як пройшла онлайн-вечірка від glo™-Фото 5

  Запальний музичний HYPER Set: Як пройшла онлайн-вечірка від glo™-Фото 6

  На жаль, в умовах сьогоднішньої реальності складно знаходити приводи для щирих відчуттів та непідробного щастя. Проте, завдяки новому формату онлайн-вечірки, можна хоча б на кілька годин поринути у той світ, за яким ми вже так нудьгували. Для того щоб перехопити почуття гостей Музичного HYPER Set'y, пропонуємо подивитись ефірна онлайн вечірка за записом на Youtube канали glo Ukraine і поринути в HYPER атмосферу яскравої різноманітності від glo™. Ну а за новинами щодо майбутніх WOW-івентів слідкуй на сторінках бренду у соціальні заходи.

  *Тільки для старших

  Інформаційна підтримка проекту — Jetsetter.ua

  Статті на тему