UA
  RU

  Записки з Корфу. Загоріти не можна згоріти

  Як зберегти красу під променями яскравого сонця цілий рік, радить наш колумніст, незалежний PR-експерт та блогер із грецького острова Корфу, Ольга Висоцька.

  Записки з Корфу. Загоріти не можна згоріти-Фото 1


  Корфу – дуже сонячне місце. Навіть у холодний сезон, коли випадає багато опадів, UV-індекс тут не падає нижче 2, а в сонячні дні він досягає 8-9. 

  Я б просто прийняла цю інформацію до уваги, але буквально за місяць до переїзду мені дуже пощастило зустріти правильного лікаря-косметолога, яка пояснила, чому і наскільки важливо мати правильний щоденний догляд та захист від ультрафіолету в сонячному кліматі. І я, і моя шкіра вдячні їй щодня (Посміхається).


  Записки з Корфу. Загоріти не можна згоріти-Фото 2

  На морі та на пляжі потрібно мазатися сонцезахисним кремом, щоб не згоріти. Це знають навіть діти. А як щодо нанесення SPF-фільтра на особу навіть при виході на ринок за продуктами у грудні? І які кошти для цього підходять? Коротко: якщо UV-індекс вищий за 0, то на вулицю — лише з SPF.  

  Читайте також: ЗАПИСКИ З КОРФУ: ЯК ЖИТИ НА ОСТРОВІ


  А не коротко: всі продукти при такому високому UV індексі для щоденного догляду повинні містити SPF не менше 15, а краще - всі 30. В іншому випадку ви просто ризикуєте через рік отримати шкіру, що постаріла на всі п'ять. Я не перебільшую, вже досить давно науково доведено, що шкідливий ультрафіолет є основною причиною старіння шкіри – це називається “фотостаріння”. Добре, що я дізналася про це ще до переїзду!

  Отже, обличчя, очі і навіть шкіра тіла, якщо ви, як і я любите ходити в мінімальній кількості одягу, повинні отримувати достатню кількість харчування, захисту та пост-догляду після перебування на сонці.

  Записки з Корфу. Загоріти не можна згоріти-Фото 3  Якось непомітно моя полиця з косметикою перетворилася на цілу шафу. Тільки для літнього періоду, а це на Корфу - півроку, з початку травня до кінця жовтня, в моєму арсеналі близько 10 коштів, так чи інакше призначених для спеціального "антисонячного" догляду. 

  Це мінімум 5 різних засобів для засмаги - лосьйони з різним рівнем SPF, окремий крем для обличчя, бальзам для губ з SPF 15 і спрей для волосся з UV-захистом. 


  Ще пара бальзамів і лосьйон після перебування на сонці - все з вмістом пантенолу і алое, тому при необхідності вони можуть виконати ще й заспокійливу функцію для шкіри. Наприклад, після депіляції або мікроушкоджень шкіри рук від дуже твердої води.

  В принципі, навіть тим, хто просто їде в сонячну відпустку на 1-2 тижні, я б рекомендувала мати хоча б половину з вищевказаного списку: екрани для обличчя і тіла, захист для губ і волосся, і бальзам або лосьйон після сонця.

  Записки з Корфу. Загоріти не можна згоріти-Фото 4


  А ось якщо ви замислюєтеся про те, щоб провести в сонячній країні від пари місяців і більше, відразу підготуйте до цього свою косметичку: денний крем, що доглядає, з SPF, легка тональна основа c SPF, крем для очей з SPF.

  Формуйте звичку щодня, незалежно від вашого стану, після прийняття душу користуватися живильним лосьйоном для тіла. У пляжний сезон для того, щоб відновити шкіру тіла після сонця та солоної води, а якщо ви ще й живете в місцевості з не найблагополучнішою системою водопостачання – то і без солоної води, вашою шкірою дістається пристойно стресів. 

  Читайте також: ОСОБИСТИЙ ДОСВІД: ЯК ПЕРЕЇХАТИ НА ОСТРІВ КОРФУ, СЛІДУЮЧИ ЗА МРІЄЮ ДИТИНСТВА

  Записки з Корфу. Загоріти не можна згоріти-Фото 5

  І найголовніше - привчайте себе пити воду! Якісну бутильовану воду. В цілому, незалежно від клімату, але особливо важливо влітку та в спеку. Ефект ви помітите вже через тиждень, як і погіршення стану шкіри – буквально пару днів не попийте 2-2,5 л води на день, і колір обличчя, та її структура відразу ж просигналізують вам про це.

  Так що, збираючись у сонячні краї, запам'ятайте: обов'язково до виходу з дому при собі мати 3 речі: воду, засіб із SPF та сонцезахисні окуляри. І тоді сонечко буде тільки на радість!

  Дізнатися більше про життя та відпочинок на грецькому острові Корфу можна у блог Ольги.

  Статті на тему