UA
RU

Здоровий відпочинок: як подбати про себе, мандруючи за кордон

Редагувати переклад
Планикеруючи відпусткою, хочеться вибирати вбрання, мріяти про море, і аж ніяк не затьмарювати свої плани думками про випадкові хвороби або непередбачені ситуації. І не треба. Оформивши туристичну страховку, можна спокійно насолоджуватися відпочинком у повній впевненості, що все – під контролем.

Здоровий відпочинок: як подбати про себе, подорожуючи за кордон.

З досвідом закордонного відпочинку приходить розуміння, як зробити свою відпустку максимально комфортною та безпечною. Допоможе в цьому туристична страховка: вона не тільки погасить всі медичні витрати у разі потреби, але й заощадить значну суму грошей, яку можна витратити на приємніші речі.

Навіщо потрібна страховка?

Потрапляючи на територію іншої країни, ми не лише насолоджуємося відпочинком та колоритом, а й тимчасово приймаємо закони, за якими мешкають місцеві жителі. Це означає, що у разі захворювання чи травми лікуватися ми будемо на загальних підставах: безкоштовно, у разі наявності страховки, і власним коштом – якщо поліса не буде.

Для наочності витрат можна розглянути простий приклад: "посковзнувся - впав - прокинувся - гіпс". При звичайному зламі огляд травматолога і накладення гіпсу обійдеться в середньому 300-500 у.о. Якщо ж ситуація потребує хірургічного втручання, витрати можуть зрости до 5000 у.о.

Навіть якщо обійдеться без екстремальних травм, існує ризик адаптації, вірусної інфекції, випадкового отруєння чи загострення хронічних захворювань. Саме тому компанія «АХА Страхування» рекомендує оформляти страховий поліс кожному, хто вирушає за кордон.

Здоровий відпочинок: як подбати про себе, подорожуючи за кордон.

Оформляємо страховку: на що звернути увагу?

Насамперед, необхідно точно позначити мету поїздки. Бажаєте зайнятися дайвінгом, досліджувати гори чи плануєте спортивний туризм? Чесно вкажіть це під час заповнення документів. Так, вартість страхового поліса зросте, але і з виплатами проблем не буде: якщо ви чесні зі страховою компанією, вона відповість вам повною взаємністю, покриваючи всі витрати на лікування та медикаменти.

Варто визнати, що самостійно розібратися в хитросплетіннях страхового договору не завжди вдається. Наприклад: пляжний волейбол – це екстремальний туризм чи пляжний відпочинок? А катання на квадроциклі поряд із готелем?

Щоб уникнути непорозумінь, рекомендуємо ставити максимум уточнюючих питань під час оформлення полісу. Оптимальною буде розширена страховка, але якщо ви прагнете заощадити, пам'ятайте: діяти доведеться на свій ризик.

Які ще питання потрібно поставити страховому агенту? З найважливіших — чи поліс покриває швидку медичну допомогу, стаціонарне лікування, медикаменти, транспортування та інше.

Що робити, якщо страховка все ж таки знадобилася? 

Якщо, незважаючи на позитивний настрій, відпочинок все ж таки затьмарила хвороба або травма, потрібно не пізніше, ніж через 2 дні, звернутися до Асістансу. Телефон сервісу вказано у страховому полісі, але краще сфотографувати дані на телефон, щоб мати під рукою. Сервісна служба направить до потрібної клініки, виділить лікаря, а також подбає про оформлення всіх необхідних документів.

Як краще оформити туристичну страховку?

Тим, хто оформляє поліс вперше, радимо укласти договір у присутності представника компанії. Це дозволить з'ясувати важливі питання та розібратися з нюансами. Досвідчені мандрівники можуть заощадити час і оформити поліс онлайн. Сервіс «АХА Страхування» дозволяє зробити це навіть у день відправлення в подорож: достатньо відповісти на запитання у формі сайту та сплатити страховий внесок зі своєї картки.

Статті на тему