UA
RU

"Жінка в будинку": Крістен Белл знялася в пародії на жінок "в поїзді" та "у вікні" 

Чорний гумор та дикий сюжет – про що новий серіал Netflix? 

Стрімінгова платформа 4 січня поділилася свіжими кадрами зі знімального майданчика нового серіалу, який насправді називається "Жінка у будинку навпроти дівчини у вікні". 

"Жінка в будинку": Крістен Белл знялася в пародії на жінок "в поїзді" та "у вікні" -Фото 1

Трилер з елементами чорної комедії розповідає історію Анни (Крістен Белл), яка щодня повторює ту саму рутину: з келихом вина в руках вона спостерігає за людьми з вікна свого будинку. Проте, все стає більш заплутаним, коли раптово в будинок по сусідству в'їжджає чоловік. Ганні здається, що вона бачила жорстоке вбивство, і на цьому етапі все стає набагато заплутанішим. 

Зірка телесеріалів розповіла про те, що збирається взяти участь у новому проекті у жовтні 2020 року, коли опублікувала фото себе, оточеної стосами трилерів. 

"Легке читання-дослідження для нового серіалу Netflix "Жінка в будинку", який вийде зовсім скоро", - підписала знімок Крістен Белл. 

Новий серіал однозначно поставив собі за мету зняти пародію на такі фільми як “Дівчина у поїзді” та “Жінка у вікні”. Саме так було зазначено в прес-реліз із позначкою, що на нас чекає знайомство з “темною комедією, просоченою вином, із сатиричним висміюванням психологічних трилерів, яка до кінця змусить нас гадати, хто, що, де, коли і як усе сталося до самого кінця ”. 

Читай також: Королівське життя: Чому в школі принцесі Шарлотті не дозволено заводити найкращих друзів 

Ось що зараз відомо про серіал "Жінка в будинку навпроти дівчини у вікні". 

Окрім головної зірки серіалу Крістін Белл у проекті також знялися Майкл Ілі, Том Райлі, Мері Холланд, Камерон Бріттон та інші. Наприкінці шоу його творці пообіцяли глядачам вихід камео, який скріпить докупи всі три історії. Чи чекати нам на появу Емілі Блант або Емі Адамс — головне питання. 

Сам серіал складається з 8 серій по 30 хвилин, тому розраховувати на довгу та проникливу розповідь нам точно не доводиться. 

Прем'єра нового проекту відбудеться на платформі Netflix 28 січня 2022 року. 

На вигляд, як публіка сприйме “Жінку в домі”, можливий і другий сезон шоу. Поки що подібної інформації немає.

 

Статті на тему