UA
RU

Жіноче питання: Чому здоров'я – особиста справа кожного

Не про фемінізм, а про стан тіла і душі - як фізичний, так і емоційний.

Жіноче питання: Чому здоров'я - особиста справа кожного.
Сучасний світ вражає своєю швидкістю. Дизайнери невпинно радують новими колекціями, глянсові журнали трендами, що оновлюються і взаємозамінними, а навколишній світ поступово зростає кількістю турбот і проблем. На роботі на нас чекає гора невиконаних завдань, кожне з яких важить над нами як Дамоклов меч, і погрожує раз і назавжди припинити наші “трудові” страждання.  

Мало того, що на роботі на типову жінку чекає безліч проблем, так і вдома без неї не здатний впоратися жоден із членів сім'ї. Дітям необхідно допомогти виконати домашнє завдання, встигнути поспілкуватися, а дружина щонайменше нагодувати та поцілувати. І це не кажучи про те, що має ще купу господарських справ, які, здається, не можна довірити ні вже дорослим дітям, ні коханому чоловікові. Все сама, а потім - втома, емоційне вигоряння, апатія до всього і всіх.  

Як жінці в цій жорстокій реальності дедлайнів, завдань, зустрічей і зборів зуміти зберегти не тільки ясність розуму, а й силу тіла 

Жіноче питання: Чому здоров'я - особиста справа кожного.

Читай також: Секрет її магії: 10 кінематографічних "виходів" червоної помади

У рамках спецпроекту "Сила жінки" бренду косметики Mary Kay та глянсового журналу Marie Claire телеведуча, потужний жінка і справжня героїня Алла Мазур відверто розповіла, як їй удалося перемогти рак грудей, не втративши віри у майбутнє. Зірка телеканалу 1+1 на протязі всього процесу лікування була твердо налаштована виграти не лише битву, а й війну із захворюванням. Не в останню чергу завдяки позитивному настрою їй вдалося одужати, і водночас стати справжнім символом урочистостей духу для мільйонів жінок України. 

Секрет емоційного здоров'я, як і фізичного, досить простий. Насамперед необхідно розуміти, що від вашого ставлення до світу залежить те, як ваш організм відповідатиме на ваші почуття. Постійно переживаєте, нервуєте та тримаєте негатив у собі? Припустимо, що ви вже ступили на неправильну стежку. Якщо вам дійсно цінне власне здоров'я, а також спокій вашої сім'ї, то ви ніколи не станете ставитися до свого тіла з зневагою. Воно є вашим власним храмом, і виявляти почуття до нього потрібно не тільки у виборі їжі або фізичних навантажень.  

Жіноче питання: Чому здоров'я - особиста справа кожного.

Читай також: Вийшли “на пенсію”: 7 зіркових бабусь та дідусів, які, як і раніше, виглядають гідно

Читай також: Секретна місія: Скарлетт Йоханссон та Колін Джост одружилися

Однак, не всі жінки, які зіткнулися з небезпеками, що йдуть у комплекті з діагнозом “рак молочної залози” як, наприклад, Алла Мазур можуть знайти в собі сили продовжувати боротьбу, а потім успішно витримати процес реабілітації. Багато онкохворих втрачають віру в себе, надію, а тому апріорі знаходять себе на жорстоке поразка. Алла Мазур особистим прикладом довела, що перемогти у сутичці із захворюванням можна завдяки чіткому настрою на успіх, а також за допомогою підтримки близьких. 

Не забувайте, що саме ваші родичі та сім'я – головна опора в житті. Не варто недооцінювати силу кровних зв'язків, адже їх не може зруйнувати ніщо, навіть захворювання смертельного характеру. Для того, щоб діагноз рак не став для вас фатальним, не можна забувати про важливість постійних медичних обстежень. Одним із бонусів спецпроекту “Сила жінки” став функціональний check-list здоров'я від Mary Kay. Кожна жінка, яка збереже його та роздрукує, отримає дворічний план проведення медоглядів із зазначенням регулярності відвідувань фахівців. Пам'ятайте, що вилікувати навіть онкозахворювання на першій стадії реально, тому не варто затягувати похід до фахівця, якщо ви вже помітили певні зміни у вашому тілі. 

Жіноче питання: Чому здоров'я - особиста справа кожного.

У рамках благодійної програми «РОЖОВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» українське відділення компанії Mary Kay за сприяння Благодійного фонду «Здоров'я жінки та планування сім'ї» пропонує дівчатам, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози, пройти програму реабілітації за рахунок благодійних внесків бренду. Програма передбачає проведення курсу оздоровлення, включає комплекс лікувальних процедур та заходів, спрямованих на подолання післяопераційних ускладнень (лімфодему, плексит, контрактуру плечового суглоба, сколіоз грудного відділу хребта) та відновлення захисних сил організму, подолання психологічних проблем, пов'язаних із захворюванням). 

Ініціатива «РОЖОВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» повністю фінансується за рахунок зібраних коштів від продажу продукції Mary Kay. До кінця 2020 року ви можете змінити світ на краще і відкрити для себе унікальні відтінки лімітованої колекції "Інтелектуального" бальзаму для губ від Mary Kay. Бренд пожертвує 35 гривень від продажу кожного бальзаму на рахунок БФ «Здоров'я жінки та планування сім'ї» на підтримку програми реабілітації жінок, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози. 

І останнє, на що нам хочеться наголосити. Пам'ятайте, що ви в себе одна, і крім вас за вашим здоров'ям не зможе простежити ні улюблений чоловік, ні рідні діти. Для того, щоб у світі панувала гармонія, кожен повинен стежити за власними проблемами, і вирішувати їх у міру надходження. Планові медогляди, спілкування з приємними людьми, менше стресу та нервів допоможуть вам не стати заручницею ситуації, та убезпечать вас від найгіршого.  

Статті на тему