UA
RU

Ми можемо подолати життя: перший після початку повномасштабної війни дружби, випуск Marie Claire Україна

Редагувати переклад

Незважаючи на те, що в країні триває війна, більшість підприємств припинили свою діяльність та поставили на холд роботу, редакція Marie Claire Ukraine представила свіжий осінній номер і головна тема — життя переможе.

Він став першим випуском, який вийшов після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Тому тими, що розкриваються в номері, демонструють, як змінилися права жінок під час війни.

Життя переможе: перший після початку повномасштабної війни друкований номер Marie Claire Ukraine-Фото 1

Редакція поспілкувалася з жінками, які стали вимушеними переселенками і мали кардинально змінити рід діяльності, аби прогодувати свою сім'ю в чужій країні. Також редакція дослідила феномен української вишиванки і ті, як із традиційного оберегу вона стала геополітичним маніфестом. 

Життя переможе: перший після початку повномасштабної війни друкований номер Marie Claire Ukraine-Фото 2

У новому випуску журналу редакція поспілкувалася з японським художником Шо Шибуя, який зображає світові події за допомогою кольорів і синьо-жовтий став комбінацією, яка часто зустрічалася у його роботах після 24 лютого. А художниця Єва ван Кампен створює прикраси з блістерів від пігулок для переривання вагітності. Вона поділилася досвідом, як її прикраси можуть стати символічним протестом проти заборони абортів у США.

Життя переможе: перший після початку повномасштабної війни друкований номер Marie Claire Ukraine-Фото 3

В осінньому номері Marie Claire Ukraine редакція поговорила з українськими дизайнерами FROLOV, KATIMO, LITKOVSKA, COAT, GUNIA project аби зрозуміти як змінився їхній вектор діяльності після повномасштабного вторгнення.

У розділі Beauty у фокусі уваги – історія про те, як спеціалісти косметологічних клінік за останніми технологіями лікують шрами від уламків снарядів на обличчях молодих жінок. А також останні новинки та тенденції індустрії краси.

 

Статті на тему