UA
RU

Життя триває!: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage 2020

Редагувати переклад
З 20 по 25 серпня відбудеться третій фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage.

Життя триває!: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage 2020-Фото 1

Традиційно Bouquet Kyiv Stage збере шанувальників музыки, літератури, візуального мистецтва та театру в саду «Софії Київської». Це вже третій фестиваль, який щоліта організовує культурний центр «Майстер Клас».

«Життя триває!» - Це слоган Bouquet Kyiv Stage 2020.

Сьогодні Букет – це міський фестиваль. А місто – це не лише архітектурний ландшафт, це передусім люди. Саме люди роблять місце таким, яким воно є. Саме люди наповнюють його. Тому дуже важливо говорити про людей, які впливають на простір, змінюють простір і нас у ньому. Взаємозв'язок міста та людей – про це ми хочемо говорити цього року. Саме тому вибрали фокус-темою цьогорічного фестивалю “Місто майстрів”,

– пояснює Ірина Буданська.

Ця тема, розповідають організатори, спонукає до знайомства з талантливими людьми, тими, кого ми вже знаємо, та тими, кого можливо для себе відкриємо.

Життя триває!: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage 2020-Фото 2

Мовою музики: класичної, сучасної академічної, джазової та експериментальної, цього року будуть розкриті імена видатних майстрів: композиторів, педагогів, диригентів, виконавців.

Третій Bouquet обіцяє стати фестивалем прем'єр. Театральне напрямок буде представлено театрально-музичним виставою «Бабин Яр».

Визуальна програма буде представлена ​​художніми виставками з фокусом на період шістдесятників, а також проектами, що поєднують візуальне мистецтво з новими технологіями.

«Життя триває!» ― тема традиційних бесід під ясенем, на які запрошує засновник Bouquet Kyiv Stage Євгеній Уткін. Непересічні спікери та всі, хто любить глибокі розмови та цікаві дискусії, зустрінуться біля тіні сторічного ясеня, що росте біля саду «Софії Київської». Це буде територія творення нових сенсів та обміну думками, місцем, де народжуються ідеї та натхнення.

Життя триває!: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage 2020-Фото 3

Література — новий напрям фестивалю, буде представлена ​​діалогами з письменниками та інтелектуалами, видавцями та перекладачами про взаємодію людини та міста. Ключовою подією стане поетичний марафон.

Цього року традиційна програма для дітей складається з театралізованих постановок, творчих майстер-класів та освітніх інтерактивів. Охоплює інтереси від немовлят до підлітків.

Загалом заплановано близько 40 подій, частина з яких транслюватиметься он-лайн. Тож долучитися до дивовижного простору, наповненого мистецтвом і натхненням, зможе будь-хто в будь-якому куточку світу.

Життя триває!: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage 2020-Фото 4

З метою запобігання поширення COVID-19, під час фестивалю організатори дотримуються всіх рекомендацій МОЗ та правил, впроваджених Кабінетом Міністрів України та КМДА щодо проведення культурно-масових заходів під час карантину.

5 серпня відбудеться презентація Bouquet Kyiv Stage-2020, на якій організатори та куратори фестивалю представлятимуть детальну програму та учасників.

Офіційний сайт фестивалю

ФБ-сторінка

Статті на тему