UA
  RU

  Живі квіти в інтер'єрі: 6 порад як стильно прикрасити будинок

  Додайте трохи весняного настрою у ваш інтер'єр.

  Нарешті настав той період, коли можна принести додому свіжий букет і насолоджуватися весняними ароматами. Травень може запропонувати нам безліч варіантів кольорів, починаючи від бузку і закінчуючи калами. Головне — не перестаратися під час того, як збиратимете композицію і «селитимете» її у свій простір. Щоб не зіпсувати дизайн інтер'єру невдалим букетом, ми підібрали вам шість стильних варіантів як оживити свій будинок квітами.


  Додати відтінки рожевого

  живі квіти

  Надайте відчуття свіжості за допомогою квітів у пастельних тонах. А щоб букет виглядав дорожче, розділіть його на дві або три вази. Переконайтеся в тому, що живі квіти добре виглядають в інтер'єрі квартири: вирівняйте їх за формою, розміром, відтінком і висотою. Ідеально поєднуються один з одним троянди з хризантемами, лютиками та нарцисами.


  Порада: Весняні квіти продовжують рости у воді, тому подумайте про простір для них: їм знадобиться місце для витягання та зростання нового листя або квітів.

  Не викидайте зламану квітку

  живі квіти фото

  Якщо під час транспортування букета або вдома ви виявили зламану квітку, не варто відразу засмучуватися і викидати її. Є хороший спосіб продовжити йому життя ще на кілька днів: відірвіть суцвіття від стебла і покладіть його в маленьку миску чи гарну піалу з водою. Така композиція стильно виглядатиме на журнальному столику або тумбі.


  Читайте також: 5 НЕСТАНДАРТНИХ СПОСОБІВ ЯК СТВОРИТИ ДОМАШНІЙ ЗАТИШОК

  Вибирайте тюльпани

  Напевно, найкращими живими кольорами для інтер'єру можна назвати тюльпани. Завдяки своїм насиченим відтінкам та архітектурній формі, тюльпани виглядають ефектно, якщо їх брати цілим букетом. Оскільки вони доступні за ціною, ви можете взяти відразу кілька великих букетів і покласти їх у цікаву посудину з водою, наприклад, емалевий бідон. При виборі тюльпанів можна змішувати кольори, але ми рекомендуємо зупинитися на одному відтінку - він створить більш витончений вигляд. 

  Використовуйте допоміжні декорації

  живі квіти в інтер'єрі  Чому б не прикрасити свій камін чи книжкову полицю? Поставте поруч кілька судин і наповніть їх безліччю сезонних квітів, таких як тюльпани, бузок, анемони та жовтці. Додайте трохи штучної зелені, наприклад гірлянду з нарцисів, щоб заповнити проміжки між вазами.

  Зберіть хаотичний букет

  живі квіти в інтер'єрі


  Нехай це буде букет з різних кольорів за стилем і кольором, але чим більше буде його розмір і пишність, тим краще. Додайте структуру в композицію, наприклад, евкаліпт виглядає красиво, як і квіти з жорсткішим стеблом. Не закріплюйте їх дуже щільно, тому що вашим кольорам знадобиться місце для повного розкриття.

  Читайте також: НА КОГО ПІДПИСАТИСЯ: INSTAGRAM-АККАУНТИ, ЩО ДОПОМОЖУТЬ З ПРИБИРАННЯМ І ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПРОСТОРУ

  Кожному - окрема судина

  живі квіти в інтер'єрі кухні


  Ви, напевно, знаєте, як красиво виглядають квіти, які знаходяться кожен у своїй вазі. Найчастіше для такого трюку використовують маленькі пробірки, які вставляються у цільну вазу. Вибирайте квіти з довгим стеблом та масивним суцвіттям, щоб навіть поодинці вони виглядали стильно. Найпростіше використовувати один тип квітки, але ми радимо не боятися і змішувати різні сорти і кольори!

  Сподіваємось, наші поради допоможуть вам створити весняний настрій за допомогою живих квітів.

  фото: MARK SCOTT/House Beautiful UK

   

   

  Статті на тему