UA
  RU

  Зірка світового кіно Фанни Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB

  Редагувати переклад
  Відкриття нового творческого проекту «SOTA CINEMA&THEATRE HUB» у Києві прибула зірка світового кіно – актриса Фанні Ардан.
  
  
  Зірка світового кіно Фанни Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB-Фото 1

  На своєму творчому вечорі у кінотеатрі «Оскар» видатна француженка представила свою режисерську роботу – художній фільм «Хімері, яких немає», поспілкувалася з колегами, шанувальниками та студентами.


  Зірка світового кіно Фанни Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB-Фото 2

  Ми дуже чекали на Фанни Ардан та щасливі, що крізь карантини та локдауні ми, нарешті, зустрілись та відкрили SOTA CINEMA&THEATRE HUB за підтримки компанії Mastercard Україна. Сподіваємося, що такі вечори та дискусії стануть традицією, а наш HUB — місцем зустрічі справжнього мистецтва зі глядачем, адже народження будь-якого твору відбувається не тоді, коли його демонструють на екрані або ж сцені, а коли воно виявляється у вашій голові і відлунює у
  серце,


  - Розповівши засновник SC&TH, кінопродюсер Олег Кохан.

  Читайте також: Номінована на Оскар фільм «Людина, яка продала свою шкіру» виходити у прокат

  Біля двох годин Фанні Ардан відповідала на запитання модератора вечора – кінокритика Олексія Тарасова та гостей, а виступ майбутніх акторів – гурту «ШмальгаузенЪ», який став особливим подарунком для легендарної актриси, настільки її вдихнув, що вона захотіла прочитати вірш Володимира Висоцького французькою мовою у супроводі музикантів.


  Зірка світового кіно Фанни Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB-Фото 3

  «Незважаючи на те, що Mastercard є глобальною технологічною компанією, для нас тема кіно актуальна і близька. Згідно з дослідженням Mastercard, в рамках якого ми визначали найпопулярніші сфери інтересів власників наших карток, кінематограф входити до ТОП passion-категорій серед європейців. В Україні ж 47% опитаних також відзначають кіно серед своїх захоплень, оскільки воно допомагає підняти настрій, дозволяє помріяти та замислитися. З огляду на такий інтерес, ми вже довго підтримуємо міжнародні кіноподії – Каннський, Венеціанський, Берлінський, Одеський кінофестивалі, – і безумовно, раді співпрацювати з локальними творческими проектами», – поділилася Наталя Байдала, директорка з маркетингу та комунікацій Mastercard в Україні та Молдові.

  Коли я працюю в театрі чи знімаюсь у кіно, я не бачу глядача і ніби перебуваю в темному герметичному кубі. Промінь світла з'являється лише тоді, коли хтось каже, що знає мене, мою творчість. Ці два дні у Києві стали справжнім світлом – ваші запитання, обговорення стрічки та виступ студентів були незабутніми. Якби я могла залишитися тут ще ненадовго і насолоджуватися цим спілкуванням і неймовірним видом на Дніпро з мого вікна, я була б щасливою,  – поділилася емоціями Фанні Ардан.

  Під час дискусії Фанні Ардан часто підкреслювала своє життєве кредо: толерантне відношення до людей,
  та нагадала про найважливішу пораду свого батька, якій вона навчила своїх доньок – менше говорити про
  політику, ніколи не вчити інших життю, а головне – ніколи не зраджувати внутрішній свободі.


  Зірка світового кіно Фанни Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB-Фото 4

  Фанні Ардан 1

  Фанні Ардан


  Фанні Ардан 2

  Фанні Ардан 3

  Зірка світового кіно Фанни Ардан відкрила у Києві SOTA CINEMA & THEATRE HUB-Фото 9

  Кінозірка залюбки відвідала екскурсію до Софії Київської, поснідала у ресторані французької кухні Citronelle та повезла до Парижа диски з альбомами етно-гурти «ДахаБраха», Мар'яни Садовської та Ніні Матвієнко, вишиванку та прикраси Inna_inlove українського ювеліра Inna. Зупинялася Фанні Ардан у Fairmont Grand Hotel Kyiv. Організатори візиту Фанні Ардан до Києва пообіцяли, що найближчим часом на всіх кіноманів чекає зустріч з новими кінозірками, а також театральна прем'єра та творчі батлі між критиками та авторами.

  Фото надала прес-служба SOTA CINEMA & THEATRE HUB

  Статті на тему