UA
RU

Зірки серіалу «Кава з кардамоном» збирають кошти для колег на передову

Редагувати переклад

8 лютого у Києві українські актори театру та кіно Олена Лавренюк, Віталій Ажнов, Михайло Матюхін об'єднаються на благодійному вечорі на підтримку своїх колег, які зараз воюють на передовій. Саме із цими українськими героями артисти разом працювали на знімальній площадці серіалу «Кава з кардамоном». 

Зірки серіалу «Кава з кардамоном» збирають кошти для колег на передову-Фото 1

«Цей вечір для того, щоб підтримати хлопців із 241 першої бригади Тро Голосіївського 204 батальйону, які збирають на БПЛА! Нещодавно разом із ними ми працювали над «Кава з Кардамоном», а тепер вони захищають нас і дають змогу жити! Тож приходьте! Чекатиму!», — поділилася на своїй сторінці у Facebook головна героїня серіалу «Кава з кардамоном» Олена Лавренюк. 

У групуванні 241 бригади України обороняє колега Олені Ловренюк з кінозйомок — Адам Міллер, адміністратор SE Production. 

«Ми не зупиняємось, та рухаємось далі. Не зважаючи на втрати, моральну виснаженість та втому. Готуємось, збираємся та будемо робити роботу…Кожна Ваша копійчина/гривня дуже важлива для нас. Посилання на банку та карта тут. Усіх міцно обійняли та потиснули руку!», — написавши у своїх соцмережах Адам. 

Читайте також: Фільм “Щедрик” — у трійці найуспішніших українських історичних драм

Поетичний перформанс відбудеться 8 лютого у ресторані Vicini

вул.Драгомирова,16

19:00. Вхід вільний.

Статті на тему