UA
RU

Зірки в атмосфері голлівудського кіно: Відомі жінки знялися для колекційного фотоальбому

Це найбільший в Україні зірковий проект у легендарному французькому стилі harcourt.
Зірки в атмосфері голлівудського кіно: Відомі жінки знялися для колекційного фотоальбому-Фото 1

Вже зараз можна оформити передзамовлення фотоальбому: та виграти фотосесію у стилі harcourt від майстра Ростислава Ріпки.

Телепрем'єра найбільшого в Україні проекту у техніці harcourt “Натхнення” відбулася сьогодні у Сніданку з 1+1 з Русланом Сенічкіним. Автор Ростислав Ріпка розкрив нові імена героїнь фотоальбому. Ними стали актриса Ольга Сумська, телезірки Неля Шовкопляс та Людмила Барбір та співачка Maruv. Ольга завітала у студію у вишуканому кінематографічному образі, у якому знімалася для фотоальбому. 

Зірки в атмосфері голлівудського кіно: Відомі жінки знялися для колекційного фотоальбому-Фото 2

На світлинах фотоальбому, як кадрах чорно-білих фільмів, в образах кінодів постають 37 зірок спорту, моди, сцени, телебачення та кіно. Це сильні та талановіті жінки, які надихають мільйони українців. На рівні з Монікою Белуччі, Едіт Піаф, Марлен Дітріх, як визнання таланту та успіху, вони вперше в Україні отримали портрети harcourt. Напередодні портрет Людмилі Барбір на полотні розмірами 3 на 5 метрів презентували під час Ukrainian Fashion Week. Фотокадри та імена інших зіркових учасниць протягом осені будуть з'являтися на різних подіях та онлайн майданчиках. 

“Мороз по шкірі, затамувавши подих… на знімальній площадці була справжня атмосфера кіно. Таких героїнь хочеться грати. На образ у проекті мене вдохновила Картін Денев та барви її творчості. Я дуже люблю життя у всіх його проявах і саме це хотіла сказати через свою світлину. Аплодую проект, це справжнє натхнення”, - розповіла Ольга Сумська.

Зірки в атмосфері голлівудського кіно: Відомі жінки знялися для колекційного фотоальбому-Фото 3

Читай також: Натхнення дня: 10 обов'язкових до прочитання оповідань Френсіса Скотта Фіцджеральда

За здатність відкривати внутрішній світ особистості, мистецтвознавці часто порівнюють світлини harcourt з творами часу ренесансу.

Жінки – це моє все, це мої музи. Вони вражають та надихають. Усіх учасниць я давно фотографую, ми дружимо. Тут немає жодної випадкової історії. Вони для мене рідні, з кожною є свої особливі моменти. На монохромних світлинах я хочу втілити їхню жіночність та магію, силу та енергію, — розповівши Ростислав.

Вже в грудні видавництво BookChef презентує ексклюзивний фотоальбом “Натхнення”. На сторінках колекційного видання будуть зібрані монохромні кадри та мотивуючі вислови кожної зірки про те, як навчитись у житті у будь-якій темряві завжди побачити світло. Артбук буде надрукований на високоякісному швейцарському папері з матовим покриттям, що забезпечує надточний друк зображення. Артбук надходить у вільний продаж. Перший тираж обмежений.

Зірки в атмосфері голлівудського кіно: Відомі жінки знялися для колекційного фотоальбому-Фото 4

Легендарний Харкорт у виконанні Ростислава Ріпки вже вийшов за межі проекту “Натхнення”. Для фотосесії французького журналу Marie Claire в Україні з Аллою Мазур використали harcourt світло.

У творчій команді "Аркур.Натхнення":

photo: Ростислав Ріпка, light: Ігор Сулій, mua: Ольга Мішура, hair: Юлія Тараненко, style: Тетяна Федорова, Кирило Харитонцев, Ганна Гончарова, accessories: Дарія Весна, відео: Олексій Назаров, Данило Лісенко, Антон Іванов editor: Іван Воробйов, management: Дарія Губська , postproduction Тетяна Кучура

 

Статті на тему