UA
RU

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

Редагувати переклад

Наша постійна рубрика знову повертається, бо ж продовжувати жити — це вже перемога над ворогом.

Напевно, в кожного є свій муд-борд до якого періодично додаються надихаючі акаунти, подкасти тощо та віш-ліст, де зібрані найбажаніші речі . Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожної з нас є про що розповісти. Тому ми вирішили ділитися своїми знахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, які можуть змінити наше життя на краще, тим паче зараз. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

Зараз, як і більшість з нас, я вживаю виключно український контент, углиблююсь в історію та українську естетику. Тому, знахідка моєї тижня — новий проект та інстаграм аккаунт Тверда Криця, який заснували друзі редакції. Наразі вони готують для нас потужний проект, але поки що це секрет. Підписуйтесь та читайте про українську культуру, українське слово та українське суспільство.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу та сайту “Marie Claire”

Цього тижня у мене одразу дві знахідки: для дівчаток та хлопчиків, хоча я за гендерну рівність, тому просто дві знахідки.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

Звичайно мене порадувала новина про гвалт серед росіянських пропагандистів навколо носків з написом «Топчу русню», де директор Центру стратегічних комунікацій НАТО Яніс Сартс прийшов на конференцію «Незалежність інформації» у Варшаві. Носки створивши бренд Dodo Socks разом із українським журналістом Майклом Щуром на підтримку 112-ої бригади ТрО. 50% суми від продажу з кожної пари передають на потреби ЗСУ.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

І я просто в захваті від керамічних прикрас — це вишукано, елегантно та… дещо богемно, але без нальоту вінтажності. А прикраси з голубами світові цвіте терен - взагалі відсилають до роботи мого улюбленого, дикуватого, примхливого та безмежно талановитого Пікассо.

Читайте також: Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

Поліна Береза, редактор сайту "Marie Claire"

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

Я обожнюю, коли ілюстратори зображають жіноче тіло таким, яке воно є. Такі картинки ненав'язливо ламають стереотипи про ідеали краси, годування груддю чи інші суспільно-гендерні проблеми, про які не прийнято говорити вголос. Французька ілюстраторка Агата Сорлет зачепила мене своїми примітивними, легкими та дитячими малюнками, але в них розкривається справжня сила жіночності, повсякденності та любові до себе. Ось тільки глянь, як просто та лагідно вона зобразила всі «принади» вагітності.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 8

Ліза Приходько, фотографиня Marie Claire

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 9

Моя знахідка дуже проста, але зручна та корисна! Налаштувала щотижневе переказування frankanafront і чекаю меми про те, що я скинулася на палаючий Антонівський міст! Кайф!

Статті на тему