UA
RU

Знаменитості минулого: що редакція Marie Claire додала до списку бажань

Наша постійна рубрика знову повертається, бо ж продовжувати жити — це вже перемога над ворогом.

Напевно, у кожного є свій віш-лист, до якого періодично щось додається. Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожній з нас є свої таємні чи не дуже побажання. Тому ми вирішили ділитися своїми нахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, якщо хочеться зробити собі чи комусь приємно. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на теренах Інтернету та в соціальних мережах.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

Моя знахідка тижня — це обліковий запис німецького стиліста Френка Вайльда, який починаючи з 24 лютого, публікує патріотичні образи з українським стягом Підтримка буває різна, та кожен внесок вагомий. Френк виявився дуже дружнім, вільно відповідає на питання та висловлює підтримку у DM.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу та сайту “Marie Claire”

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

Люблю прикраси із сенсом. Тому зрезонували прикраси з лімітованого дропу до Дня Києва від українського бренду BEVZA. Лаконічно і саме серце. Також чудовий дроп ще кілька місяців тому запускали LUTIKI.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

Поліна Береза, редактор сайту "Marie Claire"

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

Раніше я фанатіла від італійської кухні і думала, що кращої, смачнішої та естетичної немає. Але недавно мені натрапила на очі сторінка Практична кухня. Забуте і нове. Це місце, де зібрані старовинні українські рецепти, і які зараз практикують сучасні пані. Сторінку веде внучка та правнучка Ольги Франко, яка була українською кулінаркою та авторкою кулінарних книг. Рецепти такі різноманітні та цікаві, що хочеться прикричати на весь світ, що українська кухня – це не тільки борщ та вареники.

Читайте також: Знаменитості минулого: що редакція Marie Claire додала до списку бажань

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

Ліза Приходько, фотографиня Marie Claire

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 8

На цій неділі до мого wish list додався кулон від @bevza. Дуже хочеться носити на собі оберіг, який нагадує мені про улюблене місто. Але ще більше хочеться не лише мати підвіску з Київом, а й гуляти по ньому. Скоро побачимося, рідний!)

Статті на тему