UA
RU

Знаменитості минулого: що редакція Marie Claire додала до списку бажань

Редагувати переклад

Наша постійна рубрика знову повертається, бо ж продовжувати жити — це вже перемога над ворогом.

Напевно, в кожного є свій муд-борд до якого періодично додаються надихаючі акаунти, подкасти тощо та віш-ліст, де зібрані найбажаніші речі . Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожної з нас є про що розповісти. Тому ми вирішили ділитися своїми знахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, які можуть змінити наше життя на краще, тим паче зараз. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

Моя знахідка, це київська авторка-виконавиця та музикантка ТУЧА Трек якої «russia is a terrorist state» дуже швидко розлетівся мережею Інстаграм серед моїх знайомих, а для мене особисто став головним у плейлисті. Знаходячись біля постійного пошуку українського контенту, я була рада дізнатися, що ТУЧА завела youtube-канал , де розповідає про українську музыку Останній випуск відкрив для мене дуже класних сучасних українських артистів, які тепер складають основу мого плейлиста, та більше про це в нашій рубриці «Плейлист редакції».

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу та сайту “Marie Claire”

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

Я фанат українського мистецтва і моди, як її складової. Завжди з цікавістю дивлюся нові колекції українських дизайнерів та намагаюся самотужки розгадати — яким був мудборд та чим надихався дизайнер. «Колоски» від Світлани Бевзи - це модний бестселер. Два дні тому саме їх вибрала міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен для робочого засідання Дня бюджету в Гаазі. Наразі бренд оновив цю прикрасу — частину ланцюга стала чорного кольору, як символ полів пшениці, які були спалені російськими окупантами за ці 6 місяців війни в Україні.

Читайте також: Знаменитості минулого: що редакція Marie Claire додала до списку бажань

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

Поліна Береза, редактор сайту "Marie Claire"

Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

Завдяки соціальним мережам, я почала частіше дізнаватися про маленькі локальні українські бренди і це, на мою думку, чудово. Так, днями, я познайомилася з Хатка, які виготовляють прикраси та декоративні елементи з кераміки. Моя особлива любов - то каблучки з розписом. Обрядові розписи надають певної магічної сили цим прикрасам, і здається, ніби ти стаєш трохи ближче до своїх пращурів. Наскільки вони колоритні та автентичні. Вже не дочекаюсь, поки вийде нова партія, щоб устигнути замовити.

Статті на тему