UA
RU

Знай наших: українські пісні будуть звучати щороку на європейському радіо

Редагувати переклад

Відтепер кожен у Європі наспівуватиме українські пісні.

Наші артисти роблять якісну музыку, яку повинен чути весь світ, тим більше зараз, у період війни. Тому тепер щороку на європейському радіо будуть звучати наші пісні.

Знай наших: українські пісні будуть звучати щороку на європейському радіо-Фото 1

Вчора, 17 березня, стало відомо, що Міністерство культури та інформаційної політики разом з Першою леді Оленою Зеленською домовилися про трансляцію україномовних пісень на кожній радіостанції Європи. Раніше вже розглядалася така домовленість і від учора шкірна нова година буде починатися нашою композицією.

Музика є особливою для нас. Піснями пронизане життя кожного українського. Тож давайте спільно створимо перелік цих пісень, 

– зазначила Перша леді Олена Зеленська.

Також українці можуть порекомендувати свої улюблені пісні від початку незалежності України. Поділитися ними можна на офіційній сторінці Першої леді у Фейсбук І саме із запропонованих пісень буде створено плей-лист для європейських радіостанцій.

Наша музика є вагомою частиною української культури. Вона завжди була підтримкою духу для кожного. А її колорит та етномотиви завойовують дедалі більше поціновувачів у світі. Згадаймо лише минулорічний фурор на Євробаченні. Ті, що наші пісні скоро зазвучатимуть на європейському радіо – впевнений, сприятимуть ще більшій солідарності з Україною,

 – додавши Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики.

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний крест»

Давайте разом сформує добірний плей-лист, щоб вся Європа знала, які в нас талантливі артисти, а на наші пісні іменити діджеї хотіли б робити ремікси та кавері.

Фото: @marjanblan/unsplash.com

Статті на тему