UA
RU

Відзнаки: де в Києві зробити татуювання і не пошкодувати про це

Редагувати переклад
Вигадати в голові приблизний ескіз свого татуювання – це лише мала частина процесу. Найважливіше тут – знайти майстра, з яким ви будете на одній хвилі та робота якого точно вас не розчарує.

жіночі татуювання на руці

Сьогодні мода на татуювання переживає своє піднесення. Якщо ще 10 років тому зважитися на те, щоб прикрасити себе характерним малюнком міг далеко не кожен, то сьогодні татуювання активно культивуються у масовій культурі і знаходять широкий відгук.

Тим не менш, вирушаючи до тату-майстра, варто бути абсолютно впевненим у тому, що цей малюнок на тілі – ваше усвідомлене та виважене рішення, а не прагнення бути схожим на блогера-мільйонника. Здавалося б, це великі істини, але запит у кулі «як звести татуювання» навряд чи поступається питанням «де зробити татуювання».   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ: ЗІРКИ, ЯКІ ПОЧАЛИ ПРО СВОЇ ТАТУЮВАННЯ

жіночі красиві татуювання

Звідки взялися татуювання?

Не зайвим буде і розібратися в історії питання. Адже якщо ви робите щось на все життя, то важливо розуміти, звідки узялося взагалі таке явище.

Цікаво, що татуювання, за даними археологів та антропологів, з'явилися ще в доісторичні часи. Тату у перших людей виконували як прикрасну функцію, так і відмінну – різні знаки позначали приналежність до певного роду чи племені. Так, найдавніший набір для татуювань було знайдено на території сучасного королівства Тонга та датований він 7 століттям до н.

історія татуювання

У Японії, наприклад, татуювання тривалий час були окрасою тільки імператора. А в Європі в середні віки, навпаки, своєрідним тавром.

У тому розумінні, в якому ми використовуємо слово «татуювання» зараз, воно увійшло до світового побуту лише у 1856 роціпотрапивши в медичний словник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТАТУ-АРТИСТ САША SASHATATOOING РОЗПОВІЛА ПРО АДАМ ЛЕВІНА, ПЕРШУ ТАТУЮВАННЯ І ПЕРЕЇЗД У США

Чому татуювання стали модними?

Ще 30 років тому малюнки на тілі були ознакою приналежності до субкультур, зокрема й кримінальним. Але сьогодні ці забобони майже зникли і зробити татуювання – скоріше мейнстрім, ніж знак протесту.

Як зазначають психологи, таким чином деякі люди спілкуються зі світом.

Все, чим ми покриваємо або прикрашаємо шкіру, є своєрідною мовою спілкування. За допомогою татуювань ми можемо висловити невисловлене - емоції, почуття та бажання, 

пише у книзі «Я – шкіра» психоаналітик Дідьє Анзьє.

Велику роль у популяризації татуювань відіграли також селебріті. Починаючи з кінця 1990-х Джоні Депп, Анджеліна Джолі, Вікторія та Девід Бекхеми та інші кумири того й нашого часу активно «забивалися». Пізніше до них приєдналася ще одна рольова модель покоління – Ріанна. Тим не менш, на той момент це все ще здавалося чимось напівзабороненим.

За татуювання заступилися і fashion-дизайнери. Малюнки на тілах стали активно з'являтися як доповнення до колекцій. Наприклад, новатор Жан-Поль Готьє ще 1994 року показав шоу, яке так і називалося – Les Tatouages (У перекладі з французької – «Татуювання»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧАСТЬ ВІЧНОЇ КОХАННЯ: ЗІРКИ, У ЯКИХ Є ПАРНІ ТАТУЮВАННЯ

На цьому фоні стали розвиватися і техніки нанесення татуювань, з'явилися різні стилістичні напрямки. Все це разом і призвело до тату-буму, який ми спостерігаємо зараз.

Якого майстра зробити татуювання?

Вибираючи майстра, який прикрасить ваше тіло, обов'язково проведіть ресерч. Важливо:

  • щоб у вас із майстром збігалося естетичне бачення татуювання;
  • щоб він мав наочне портфоліо з прикладами робіт;
  • щоб ви були впевнені в стерильності його інструментів та дотриманні санітарних норм.

тату в Києві

Ми зібрали для вас приклади робіт 5 дівчат-майстрів із Києва. Їх відрізняє самобутній стиль малюнків та велика кількість позитивних відгуків.

Уляна Нешева

Уляна (@nesheva_ulyana) є, мабуть, найвідомішою у Києві дівчиною, яка займається татуюваннями. Її роботи, напевно, бачили навіть ті, хто тату робити взагалі не збирався.

уляна нешева

@nesheva_ulyana

Вона працює в техніці мінімалізму і її татуювання відрізняються відомими тонкими філігранними лініями. Уляна художник за освітою та покликанням і точно не працюватиме за чужими ескізами.

уляна нешева тату

@nesheva_ulyana

Також майте на увазі, що вона дуже щільний графік і з сьогодні на завтра записатися не вийде. Заодно у вас буде час подумати, чи справді вам потрібне татуювання.

Рита Кіт

Ще один майстер з дуже впізнаваним стилем. Рита (@rit.kit.tattoo) у своїх роботах використовує кольорові фарби та тяжіє до флористичних мотивів.

рит кит

@rit.kit.tatoo

Татуювання, які створює Рита, виглядають дуже реалістично - часом їх практично неможливо відрізнити від справжніх кольорів. До речі, малює вона їх з натури, використовуючи квіти та листя як трафарет.

рит кит тату

@rit.kit.tatoo

Записуватися до неї на сеанс теж варто заздалегідь. Наприклад, зараз художниця знаходиться на Балі.

Олександра Кацан 

Олександра (@aleksandrakatsan) створює кольорові татуювання, які дуже нагадують акварельні малюнки. Виглядає це дійсно чарівно.

Олександра Кацан

@aleksandrakatsan

Художниця періодично ділиться у соцмережах своїми новими вільними ескізами. І це чудовий варіант для тих, хто дуже хоче прикрасити себе арт-татуюванням, але не може чітко візуалізувати свої побажання.

Олександра Кацан тату

@aleksandrakatsan

Марі Терещенко

Марі Терещенко (@mary_tereshchenko) працює з чорною фарбою та набиває як настільки популярні сьогодні квіткові контурні татуювання, так і іронічні малюнки.

марі терещенко

@mary_jack_floral

У її портфоліо, крім графічних та флористичних мотивів, зустрічаються також єдинороги, динозаври, котики і навіть астронавти, намальовані в милій мультяшній манері.

марі терещенко тату

@mary_tereshchenko

Анжеліка Ферроус 

Анжеліка (@ferrousik) створює великі татуювання з езотеричними мотивами Тому за пастками снів, квітками лотосу та варіаціями на тему мандали – точно до неї.

анжеліка ферроус

@ferrousik

Роботи дівчини відрізняються тонкими ідеальними лініями. Іноді до чорних фарб вона додає вкраплення кольору.

анжеліка ферроус тату

анжеліка ферроус тату

Анжеліка – часта учасниця тату-фестивалів у різних країнах, тому записуватися до неї теж варто заздалегідь. 

Як вибрати ескіз татуювання?

Як правило, ідея татуювання рано чи пізно сама приходить до вас. Але якщо вам, наприклад, уві сні з'явився якийсь малюнок, це не привід наступного ж дня бігти до найближчого тату-салону. Дайте собі часі якщо через кілька днів або тижнів ця ідея так вас і не залишить, це вже привід поставитися до неї серйозно. 

тату рукав жіночий

Якщо ж на думку нічого не спадає, а татуювання дуже хочеться, зробіть таке:

  • визначтеся, який стиль татуювань вам подобається найбільше, які кольори імпонують;
  • створіть дошку в Pinterest для збору надихаючих картинок;
  • подумайте, на якому місці ви хотіли б зробити тату і спробуйте нанести туди тимчасові малюнки (хною або перекладні). Важливо, щоб татуювання на цій частині тіла не дратувало вас і не завдавало дискомфорту;
  • виберіть майстра, роботи якого вам імпонують, стежте за його соцмережами і чекайте на свій, «той самий» ескіз в анонсах.

Статті на тему