UA
RU

Знаменита художниця українського походження Ганна Діанова підкорює світ глобальною соціальною місією своїх картин

Редагувати переклад

Ганна Діанова ─ найяскравіша представниця сучасної художньої індустрії, багатогранна українська художниця, яка підкорила весь світ своїм харизматичним творчим сприйняттям, цінностями та глибиною. Її роботи наповнені символізмом, унікальним та своєрідним баченням форм та сприйняттям кольору, сучасними арт-технологіями та найважливішими соціальними тригерами.

Випускниця Національної академії образотворчих мистецтв та Київської академії медіа-мистецтва, креативний директор міжнародної соціальної організації, що виступає проти гендерно-обумовленого насильства по відношенню до жінок, актриса, модель, соціальний діяч і людина світу ─ Ганна Діанова ─ не просто створює картини у своєму впізнаваному а й у вигляді авторської творчості привертає увагу світової громадськості до найважливіших соціальних тем.

Знаменита художниця українського походження Ганна Діанова підкорює світ глобальною соціальною місією своїх картин-Фото 1

Картини Анни Діанової подорожують світом, їх цінують найвпливовіші і найвідоміші шанувальники сучасного мистецтва. Одна з найзнакових картин Ганни Діанової належить Андреа Бочеллі.

Знаменита художниця українського походження Ганна Діанова підкорює світ глобальною соціальною місією своїх картин-Фото 2

Роботи Анни неодноразово були представлені на виставках у PinchukArtCentre. Окрім цього, роботи художниці викликали великий ажіотаж та інтерес на виставці у Монако (2016 р.), яка відбулася за підтримки німецького івент-агентства Club Vivanova (арт-проект ILLUSION). У цьому заході взяли участь численні французькі галеристи та відомі представники українського шоу-бізнесу.

Знаменита художниця українського походження Ганна Діанова підкорює світ глобальною соціальною місією своїх картин-Фото 3

Читай також: Автор саундтреку до серіалу «Молодий Папа» виступить у Києві. Готові посперечатися, що ви чули його і раніше.

Анна - володарка престижних премій, переможниця у Blockchain Art Hackathon на Економічному форумі 2018 (робота Renaissance 2.0, представлена ​​спільно з Микитою Власовим); активний соціальний діяч, який привертає увагу громадськості у вигляді розкриття найважливіших соціальних тем у авторських картинах.

Знаменита художниця українського походження Ганна Діанова підкорює світ глобальною соціальною місією своїх картин-Фото 4

Активна діяльність Ганни Діанової в числі громадської організації “Біла Стрічка”, яка виступає проти гендерно-обумовленого насильства щодо жінок, розпочалася ще у 2017 році, коли у травні у Верховній Раді України за підтримки Ліги захисту прав жінок відбулася виставка “Гармонія рівних”, на якій було представлено триптих картин художниці Анні Діанової "Біла стрічка".

Знаменита художниця українського походження Ганна Діанова підкорює світ глобальною соціальною місією своїх картин-Фото 5

“Творчість, особливо його художні прояви, — це міжнародну мову, яку можуть зрозуміти люди з усього світу. Я переконана, якщо в моїх руках є такий потужний інструмент, то його треба використати на благо людству. Тема домашнього насильства є актуальною у всьому світі. Я щаслива, що в Україні стала частиною організації, яка привертає увагу громадськості до тем рівноправності, захисту прав жінок та налагодження культури толерантності між людьми. Я сама виросла в неповній сім'ї, разом із мамою та сестрою, це й стало моїм натхненням підтримувати жінок. Разом із головою жіночої організації ми зробили перші кроки у розвитку діяльності організації, де неодноразово проводилися семінари з жінками, які постраждали від домашнього насильства. Найважливіші теми та сенси відображені у низці моїх картин, які можна побачити на моєму сайті”, - ділиться Ганна.

 

Статті на тему