UA
RU

Знай наших: 5 корисних гаджетів та додатків, розроблених українцями

Редагувати переклад

Беремо на замітку корисні гаджети, додатки та платформи, розроблені українцями, які можуть стати в нагоді будь-якій сучасній дівчині.

awesomeukrainecoverprint

Awesome Ukraine

Незамінний довідник по Україні від видавництва «Основи» тепер існує у вигляді iOS-додатка. У повній версії – сім розділів, за допомогою яких можна за дві секунди пояснити будь-якому гостю особливості нашої історії, природи та культури, влаштувати йому екскурсію по секретних місцях, а заразом і оновити ці пункти у себе в пам'яті.

Прелюдія

За допомогою цієї онлайн-платформи можна швидко та безпосередньо знайти хорошого репетитора іноземної мови (від англійської до китайської), щоб займатися з ним вдома або віддалено через відеомесенджер.

Ecois.me

Українські стартапери працюють над втіленням у життя системи домашнього енергоменеджменту, який дозволить заощадити на електроенергії та відчути себе екологічно відповідальним членом суспільства. Купивши смартметр – датчик, який збирає дані про підключені до розетки пристрої, можна проаналізувати режим споживання енергії та оптимізувати його.

2b_large

iBlazr2

Українські спалахи для гаджетів, які продаються в офіційному магазині Apple та на сайті Amazon, наробили галасу ще кілька років тому. Кошти для перетворення ідеї на серійний продукт збирали на Kickstarter, і тепер вже можна придбати другу версію цього зручного пристрою.

Мова - ДНК нації

Додаток для вивчення та повторення української мови – чудова альтернатива тайм-кілерам, яким багато хто приділяє час дорогою на роботу. Активна боротьба із суржиком ведеться за двома напрямками: за допомогою довідника та вправ. Б'ємося об заклад, ви дізнаєтеся про рідну мову багато цікавого та нового.

Статті на тему