Edit page title Кінофестиваль "Молодість" 2020 - оголошена програма
Edit meta description Організатори анонсують 150 нових стрічок-учасників у різних жанрах та категоріях. Здавалося, що оговтатися після світової пандемії індустрія

Close edit interface
UA
RU

Знову на екранах: У Києві стартує ювілейний міжнародний кінофестиваль “Молодість”

Організатори анонсують 150 нових стрічок-учасників у різних жанрах та категоріях.

Знову на екранах: Київ стартує ювілейний міжнародний кінофестиваль “Молодість”-Фото 1

Здавалося, що оговтатися після світової пандемії індустрія розваг не зможе ще приблизно рік. Проте, для справжніх талантів та натхненників своєї справи немає абсолютно нічого неможливого. Саме такими є організатори щорічного Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”. Тим паче неможливо було помилити цьогоріч, адже в 2020 році виповнюється 50 років вітчизняному конгломерату цікавинок у сфері кінематографу. Розповідаємо, на яких локаціях буде відбуватися показ авторських, артхаузних та розрахованих на більш широкого глядача стрічок, а також ділимося подробицями, що придбати найвигідніші квитоки у світ прекрасного.

Цьогоріч основною локацією кінофестивалю стане кінотеатр «Жовтень», де буде розташований центр із показами конкурсної та позаконкурсних програм, у тому числі українських прем'єр. У Будинку кіно пройде серія фестивальних показів. FEDORIV HUB став майданчиком для проведення майстер-класів у межах Майстерні талантів. Спеціально для проведення фестивалю сконструюють кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, де пройде Церемонія відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми «Molodist Teen Екран», українські прем'єри та спеціальні події.

Знову на екранах: Київ стартує ювілейний міжнародний кінофестиваль “Молодість”-Фото 2

Читай також: Підкаст про маленьких людей від великих людей

Цьогоріч організатори підготували три типи абонементів: Студенти, Сінефіліта Індустрія. Перший розрахований на перегляд дебютних стрічок молодих режисерів, є абсолютно безкоштовним. “ Сінефілі” — цікавіша історія, адже відкриває доступ до абсолютно всіх фільмів. “Індустрія” дозволить вам потрапити на майстер-класи, де можна завести важливі та необхідні контакти для подальших проектів, навчання чи роботи.

Кінофестиваль “Молодість” з огляду на минулі роки успішного функціонування -не лише черговий інфопривід, але й майданчик для пошуку справжнісіньких національних талантів. В Україні безліч людей, які присвячують свою життя кінематографу, не розраховуючи ані на славу, ані на успіх. Національні кінофестивалі  -ідеальна можливість для всіх талановитих людей екранної індустрії продемонструвати свої можливості. Радимо скористатися моментом, та відвідати подію. Можливо серед номінантів є вітчизняний відповідник оскароносних “Паразитів” чи ті, хто в майбутньому виявлятиме себе як творців нового та якісного українського мовного контенту. нову на екранах: У Києві стартує ювілейний міжнародний кінофестиваль “Молодість” 

Статті на тему