UA
RU

«Золотий Глобус» 2021: 8 найкращих моментів церемонії 

Якщо ви пропустили пряму трансляцію, знайомимо вас із найкращими епізодами “Золотого Глобуса” 2021 року, про які потрібно знати. 

«Золотий Глобус» 2021: 8 найкращих моментів церемонії.

Клуб новачків 

Джон Бойєга, Деніел Калуя, Кетрін О'Хара, Джейсон Судейкіс, Чедвік Боузман та багато інших на "Золотому Глобусі" 2021 здійснили запаморочливе сходження на Олімп кінематографа, отримавши дебютні статуетки. 

Сімейні цінності 

Багато зірок, які були номіновані на 78-й премії “Золотий Глобус” приймали відеодзвінки з дому разом зі своїми чоловіками, дружинами, дітьми та навіть тваринами. Звичайно, найбільший фурор вчинила Ніколь Кідман, яка у прямій трансляції з'явилася на екрані разом зі своїм чоловіком Кітом Урбаном, а також доньками Сандей і Фей, які приєдналися до спільної веселощів.  

«Золотий Глобус» 2021: 8 найкращих моментів церемонії.

NEW YORK, NEW YORK - 28 February: Tina Fey погоди сонце протягом 78th Annual Golden Globe® Awards в The Rainbow Room on February 28, 2021 в Нью-Йорк. (Photo by Kevin Mazur/Getty Images for Hollywood Foreign Press Association)

Дует Тіни Фей та Емі Полер 

У монолозі ведучих, з Фей у Нью-Йорку та Полер у Лос-Анджелесі, дві зірки не лише жартували над деякими номінантами, прямо говорили про дивовижність церемонії у зв'язку з пандемією COVID-19, але також засудили Голлівудську асоціацію іноземної преси за відсутність різноманітності серед номінантів 2021 року. 

«Золотий Глобус» 2021: 8 найкращих моментів церемонії.

Джейн Фонду відзначає "лузерів" "Золотого Глобуса" 2021 

Відома захисниця слабких та обділених увагою Джейн Фонду присвятила свій час на сцені тому, щоб наголосити на несправедливості 78-го “Золотого Глобуса”. І хоча легендарна акторка прямо не згадувала назв та імен, всі чудово зрозуміли, що її праведний гнів був звернений на відсутність номінацій у 2021 році з боку Асоціації серіалу “Я можу тебе знищити”. 

“Історії справді можуть поміняти людей. Але є історія, яку ми побоялися побачити, почути та пізнати себе в рамках індустрії. Історія про те, які голоси ми поважаємо, і які вважаємо за краще ігнорувати. Історія про те, кому ми пропонуємо місце за столом, а кого виганяємо за двері, поки що приймаються важливі рішення”.

Читай також: Нові імена: Зірки, які отримали свій перший "Золотий Глобус" у 2021 році 

Звинувачення "Золотого Глобуса" у відсутності різноманітності 

На початку шоу на сцені з'явилися троє членів Голлівудської асоціації іноземної преси, які виступили з критикою відбору номінантів 2021 року та членів журі. 

“Сьогодні, поки ми святкуємо працю артистів усього світу, ми розуміємо, що ми маємо ще незакінчену роботу. Як у кіно, так і на телебаченні темношкірі представники життєво потрібні. У нашій організації мають бути темношкірі журналісти”, - сказала Хелен Хогн.

Читай також: Зірки, які посмертно здобули премію “Золотий Глобус” 

"Ми також повинні забезпечити кожній з усіх непредставлених спільнот місця за нашим столом, і ми збираємося зробити це”, - продовжила МехерТатна.

“Це означає створення спільноти, де різноманітність – норма, а не виняток. Спасибі вам. Ми дивимось у майбутнє – інклюзивне майбутнє”, – підсумував Алі Сар.

Зворушлива промова Нормана Ліра

98-річний сценарист та володар премії Керол Бернет для почала подякував самій комедіантці за те, що змушує його сміятися, а потім поділився секретом свого довголіття. 

“Наближаючись до позначки 99 років я можу сказати, що я ніколи не жив один, ніколи не сміявся наодинці, і саме це допомогло мені перебувати сьогодні тут із вами”. 

«Золотий Глобус» 2021: 8 найкращих моментів церемонії.

kinopoisk.ru

Хлої Чжао пише новий розділ історію 

Режисер фільму “Земля кочівників” стала лише другою жінкою та першою азіаткою, яка отримала нагороду “Золотий Глобус”. Її картина з Френсіс Макдорманд у головній ролі також стала найкращим фільмом року. 

"У мене немає слів. "Земля кочівників" у своїй сутності - процес паломництва через горе та зцілення. Фільм присвячений тим, хто в якийсь момент свого життя переживав цю складну та чудову подорож. Ми не говоримо "до побачення", ми говоримо "побачимося на шляху". Спасибі вам". 

«Золотий Глобус» 2021: 8 найкращих моментів церемонії.

Перемога Чедвіка Боузмана 

Мабуть, найзворушливішим моментом усієї премії стало посмертне нагородження Чедвіка. Боузмана за його гру у картині “мама Рейні: Мати блюзу” 43-річний актор загинув у серпні 2020 року після тривалої та тяжкої чотирирічної боротьби з раком товстої кишки. Його дружина Симон Ледвард-Боузман зі сльозами на очах прийняла нагороду за свого чоловіка. 

“Він сказав би щось гарне, надихаюче, щось, що змусило б маленький голос усередині кожного з нас вибратися назовні. Той голос, що каже, що ми всі зможемо, що треба продовжувати, який підказує, що саме треба робити на цей момент історії”. 

Статті на тему