UA
RU

Зірка “Бріджертонів” попросила фанатів не коментувати її вагу та тіло 

Редагувати переклад

Нікола Кохлан переживає за своє ментальне здоров'я через розмови про свою фігуру. 

Зірка “Бріджертонів” попросила фанатів не коментувати її вагу та тіло -Фото 1

35-річна зірка серіалу “Бріджертони” попросила шанувальників утриматись від обговорень її тіла у серцевому посту, опублікованому в інстаграмі у неділю. 

«Якщо у вас є думка щодо мого тіла, будь ласка, не діліться їм зі мною», — написала Кохлан. 

Ірландська актриса зазначила, що хоча більшість слів були до цього часу позитивними, вона все одно — лише людина, а тому не хоче більше нічого чути з цього питання. 

"Дуже складно справлятися з тим, що тисячі думок про твоє тіло щодня надходять до тебе в директ", - пояснила дівчина. 

У серіалі Бріджертони, який повернеться в березні 2022 року в рамках другого сезону історії, Кохлан грає Пенелопу Фезерінгтон. Актриса помітила, що вона чудово розуміє, що її продовжать судити люди, бо вона публічна постать. 

«Якщо у вас є думка про мене – добре. Я розумію, що знімаюся на телебачення, і тому люди продовжуватиму думати про мене всяке, але я благаю — не надсилайте мені свої слова особисто”.

Читай також: Коли Кара зустріла Сієнну: Новий ЛГБТ-роман британських актрис 

Зірка Netflix закінчила посаду на позитивній ноті. Так, дівчина пояснила, що вона обрала таке зображення для тематичного посту, бо їй справді подобається її укладання. 

Зірка “Бріджертонів” попросила фанатів не коментувати її вагу та тіло -Фото 2

У березневому номері Elle UK Кохлан пояснила, як вона справляється з славою, що несподівано звалилася на неї. 

“Бути знаменитою — те саме, що бути собакою в метро. Безперечно, така ж енергія. Коли підіймаєшся на п'єдестал, всі на тебе дивляться. Деякі люди посміхаються, а деякі тебе бояться і не хочуть підходити близько. Дехто торкається тебе без твоєї згоди”. 

До речі, Нікола Кохлан – не перша знаменитість, яка попросила своїх шанувальників тримати свою думку при собі. Минулого року Джона Хілл залишив своє прохання в інстаграмі, наголосивши, що не бажає знати, що про нього думають інші. 

«Я знаю, що ви бажаєте лише добро, але я по-доброму прошу вас не коментувати моє тіло. У поганому чи хорошому ключі, але я хочу, щоб ви усвідомили, що це не допомагає. Я не почуваюся при цьому добре. З великою повагою". 

 

Статті на тему