Edit page title Зірка “Чужоземки” Катріона Блаф таємно народила первістка 
Edit meta description Зірка “Чужоземки” Катріона Блаф таємно народила первістка - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Зірка “Чужоземки” Катріона Блаф таємно народила первістка 

Редагувати переклад
Актриса та її чоловік Тоні Макгілл стали батьками. 

Як і багато зірок, Катріна Блаф вважає за краще тримати своє особисте життя в секрет. Саме тому вітання для неї з народженням первістка надходять із великою затримкою.  

Ірландська актриса в середу оголосила про те, що вона та її чоловік — Тоні Макгілл таємно привітали появу на світ їхньої першої спільної дитини — хлопчика. 

«Мене не було в соцмережах довгий час, тому що я насолоджувалася часом, проведеним разом із цим маленьким чоловічком. Ми так вдячні за цю маленьку душу ... що він вибрав нас як своїх батьків. Я без розуму від нього вже, і не можу стримувати себе в бажанні дивитись на нього і думати про те, ким він виростить, куди піде, що робитиме і якою буде його власна велика пригода”, - підписала 41-річна Блаф знімок в інстаграмі , на якому акторка тримає за пальчик свого сина 

Катріна не стала згадувати, як звати дитину або коли вона народилася, але актриса скористалася постом, щоб нагадати своїй аудиторії про деякі важливі дитячі благодійні організації такі, як наприклад фонд боротьби з дитячим раком та інших. 

Зірка "Чужоземки" Катріона Блаф таємно народила первістка -Фото 1

Читай також:Андре Тан створив лімітовану колекцію суконь та блуз до 30-річчя Незалежності України

«Зараз він виглядає таким крихітним і тендітним, і я постійно думаю про те, як я вдячна за те, що я живу тут і зараз. Тоді він зміг народитися у світі. Але в той же час я знаю, що багато дітей, які зараз народжуються, позбавлені привілеїв та можливостей, які доступні йому. Хто народилися у злиднях або під час війни, кому недоступне почуття безпеки. Тут на Заході у нас багато є, і нам так пощастило, тому, якщо ви бажаєте, можете приєднатися до цих чудових благодійних фондів, які потребують вашої допомоги. Давайте надамо все забутою гідністю та надію. Ми можемо подарувати мир і безпеку та можливості іншим дітям”. 

Для ірландської актриси та її дружина – шотландського музичного продюсера 45-річного Макгілла – це перша дитина. Пара пов'язала себе узами шлюбу у серпні 2019 року. 

Зірка "Чужоземки" Катріона Блаф таємно народила первістка -Фото 2

«Єдине, що я можу сказати про своє весілля, то це те, що мені вдалося його вписати в період своїх вихідних між зйомками. Найпрекраснішим було те, що мені вдалося провести цей день разом із сім'єю та друзями. Я просто хочу бути щасливою. Хочу залишатися розсудливою. Мені пощастило, що маю роботу, яку я люблю. Але дуже важливо, щоб кар'єра була не єдиною важливою річчю. Мені пощастило, що я знайшла когось, хто робить мене дуже щасливою. І поки мені вдається все у цих двох аспектах, у мене все буде добре”, — розповіла акторка у лютому 2020 року в одному з інтерв'ю для  Inquirer.net

 

 

Статті на тему