UA
  RU

  Зірка “Корони” Емма Коррін розповіла про своє життя у статусі квіру 

  Редагувати переклад
  Гучний камінґ-аут акторка зробила у квітні. 

  Пригода Емми Коррін у статусі квіру триває. 25-річна зірка серіалу “Корона” розповіла про важливість початку діалогу навколо гендерної ідентифікації, даючи інтерв'ю у четвер каналу ITV Granada Reports. 

  “Я вважаю, що видимість є ключовим фактором. Я маю на увазі те, що мені так здається, тому що моя особиста подорож була довгою, і вона все ще незакінчена. Я думаю, що ми так звикли, що те, ким ми є, визначає суспільство, як би сумно це не звучало, але так і є, що зрозуміти, що ти сам перебуваєш десь на роздоріжжі дуже складно. І я ще не впевнена, де саме моє місце. 

  Коли я почала писати пости про це, то, очевидно, мені було страшно. Це надто відверто, і я не була впевнена, чи правильно я роблю. Але Фідбек, який я отримала від інших людей з квір-спільноти, був приголомшливим. Це чудово і подібне треба відзначати”, — зізналася британська актриса. 

  Коррін каже, що вони (саме так слід звертатися до квір Емме) ще намагаються з'ясувати свою ідентичність, але саме це вони вважають найважливішим моментом. 

  «Немає фіксованого гендера, а особливо для людей з квір-спільноти. Це буде подорож, що продовжується, але я сподіваюся, що те, що я поділилася своєю правдою допоможе людям”.

  Зірка “Корони” Емма Коррін розповіла про своє життя у статусі квіру -Фото 1

  Читай також: Кортні Кардаш'ян знову протистоїть бодішеймерам 

  Напередодні інтерв'ю Коррін рекламувала своє одкровення для ITV Granada Reports у сторіз в інстаграм у четвер. 

  “Вперше говорити про свою гендерну приналежність та мою подорож на ТБ було страшно. Але відкритість – запорука успіху”, – написала Коррін. 

  У квітні актриса зробила камінґаут, назвавши себе квіром. Тоді Емма поділилася в інстаграм фотографіями з фотосесії для журналу Pop Magazine, написавши, що вона наречена-квір. 

  Зірка “Корони” Емма Коррін розповіла про своє життя у статусі квіру -Фото 2

  Декількома місяцями пізніше Коррін застигла три чорно-білих фото себе, закутої в біндер. Саме так часто використовують трансгендери, коли хочуть приховати свою приналежність до жіночої статі. 

  «До того, як я купила свій перший правильний біндер, ми разом із @sirdavidsimon використовували пакувальний папір. Дякую за те, що розділив зі мною цей дуже інтимний, дуже новий та крутий досвід”. 

  Тоді статус Коррін щодо гендера був відображений у біографії актриси в інстаграмі – вона/вони, але дуже швидко він був видалений. 

   

   

  Статті на тему