UA
  RU

  Зірка “Корони” зіграє жінку, яка втратила дитину, у новій картині Мартіна Скорсезе 

  Редагувати переклад
  Критики називають цю роль Ванесси Кірбі визначальною подальший розвиток її кар'єри.  
  
  Зірка “Корони” зіграє жінку, яка втратила дитину, у новій картині Мартіна Скорсезе -Фото 1

  Ванесса Кірбі каже, що вона навчилася цінувати “святість жіночого” поки що готувалася до зйомок майбутнього фільму виробництва Netflix "Фрагменти жінки". 

  32-річна актриса у процесі роботи над складною роллю спостерігала за тим, як працюють акушерки, а також була при народженні дитини. Таким чином вона намагалася підготуватися до 23-хвилинної трагічної сцени пологів у домашніх умовах, знятої одним дублем. 

  "Я спостерігала за нею 6 годин, і це були дуже складні пологи - жодних болезаспокійливих, хірургічного втручання", - розповіла зірка "Корони" Ванесса Кірбі в інтерв'ю для нового номера Харпер Bazaаr. “Це було дійсно дуже складно…Я спостерігала, як вона вирушає в самотню подорож, подібну до одіссеї, через саму первісну, майже божественну…І я побачила в цьому силу та страх”. 

  Подивитися за тим, як жінка народжує дитину, була обов'язковою умовою для актриси. 

  “Я стала жінкою, яка цінує святість фемінності, яку я досі не можу повністю усвідомити. Мені здається, що я пережила щось таке, чого ніколи раніше не бачила”, - зізналася актриса.

  Зірка “Корони” зіграє жінку, яка втратила дитину, у новій картині Мартіна Скорсезе -Фото 2

  Читай також: Правнуки королеви Єлизавети II та принца Філіпа подарували їм хендмейд-подарунок на річницю весілля 

  “Я переосмислила все, що ніби знала, і зрозуміла, як це чудово бути жінкою з погляду творця”.

  Ванесса Кірбі розповіла, що вона була емоційно наповнена і готова до складної ролі, яка повністю заполонила її серце. 

  У картині "Фрагменти жінки", яка зіграла в "Короні" суперечливу і жорстку принцесу Маргарет актриса перетворюється на жінку, яка вирішує народжувати дитину вдома. Проте, найприголомшливіші грані свого акторського таланту Ванесса демонструє в тих моментах, коли її героїня намагається впоратися з горем після смерті первістка. Також більшу частину оповіді займає історія її відносин із чоловіком, якого грає Шайа Лабаф і матір після трагедії. 

  Нещодавно актриса розповіла, що сцена пологів була побудована таким чином, “щоб зробити її якнайбільше автентичною”, а зображення “самого процесу — квінтесенція пишноти, складнощів, болю, жаху та краси”. 

  Глядачі зможуть побачити фільм "Фрагменти жінки" на Netflix вже 7 січня 2020 року.

  Статті на тему