UA
RU

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання

Редагувати переклад

Кохання – це не тільки насолода один від одного та счастя, це ще й біль розлуки та розбите серце.

Історії кохання – це завжди захоплюючий сюжет, у якому двоє головних героїв переживають бурю емоцій та почуттів. Але, на жаль, не завжди ця історія має щасливий кінець, для деяких пар цей розділ їхньої життя закінчується трагічно. Напередодні Дня святого Валентина ми збирали найсумніші історії кохання за всі години, від яких аж серце щемить та сльози навертаються на очі. Але варто пам'ятати, що їх почуття були щиріми та сильнішими за будь-які перешкоди. 

Трістан та Ізольда

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 1

Ця історія кохання походить від середньовічної легенди, де двоє молодих людей закохуються один в одного, не дивлячись на те, що їхні шляхи не можуть перетнутися. Юну Ізольду мали видати заміж за дядька Трістана, Марка, а головний герой цієї історії одружився на дочці короля Британії. Але Трістана та Ізольду пов'язували романтичні почуття, тому коли хлопця поранили отруйним зброєю і він невдовзі загинув, юна дівчина не встигла попрощатися зі своїм коханцем і не змогла цього пережити. Вона занедужала та скоро померла.

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 2

Боні та Клайд

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 3

Ця пара стала відомою не лише тим, що вони організували угрупування злочинців, котрі грабували банки та вбивали людей, а й своїм коханням один до одного. Їхній союз надихав молодих людей і дарував надію на те, що у любові – сила. Але закінчилася ця історія досить трагічно – автомобіль Боні та Клайда розстріляли поліцейські під час операції перехоплення злочинів, тому обидва померли на місці.

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 2

Лоуренс Олів'є та Вів'ен Лі

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 5

13th January 1941: Actor Laurence Olivier (1907 - 1989) з його wife, дія Vivien Leigh (Vivian Mary Hartley) (1913 - 1967) після їхнього перебування в Німеччині від Hollywood до грати свою частину в WW. Olivier hopes to join the RAF і Vivien Leigh intends to join a touring company. (Photo by George W. Hales/Fox Photos/Getty Images)

Вів'ен Лі була зіркою телеекранів у 40-х та 50-х роках. Вона була тією жінкою, з якою хотіла бути величезна кількість чоловіків, але актриса зупинила свій вибір на Лоуренсі Олів'є. Їхню історію кохання важко назвати щасливою на сто відсотків, адже Олів'є не влаштовувало ті, що він живе у тіні власної жінки, тому часто докоряв їй за це. Останньою кроплею стала швидко прогресуюча психологічна хвороба Вів'ен Лі, через яку вона померла, залишивши Лоуренс Олів'є зі своїми докорами та сумнівами.

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 2

Кларк Гейбл та Керол Ломбард

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 7

(Original Caption) 3/31/1939-Hollywood, Каліфорнія- Carole Lombard і Clark Gable grin для photographers йти через їх повернення до Hollywood від свого останнього, переслідування майна в Kingman, AZ. Вони є shown at Miss Lombard's home.

Кларк Гейбл не міг повірити своїм вухам, коли йому сповістили про те, що його кохана дружина потрапила до авіакатастрофи. “Король Голлівуду” кинувся рятувати свою половинку з-під уламків літака, але вже було запізно. Після цієї історії актор довго не міг прийти до тями, впадав у депресію, починав свій день зі сліз і не хотів повертатися до порожнього будинку після зйомок.

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 2

Ліам Нісон і Наташа Річардсон

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 9

LONDON — Жовтень 17: Liam Neeson and Natasha Richardson перебуває в BFI 52 London Film Festival: 'The Other Man' Premiere в Odeon West End on October 17, 2008 in London, England. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

Цю відому пару розлучила несчастний випадок. Актор Ліам Нісон та його дружина були разом 15 років, але у 2009 році на гірськолижному курорті Наташа спускалася на лижах без шолому та отримала сильну травму голови. Її намагалися спасти в реанімації, але, на жаль, лікарі нічого не могли вдіяти. Наразі Ліам Нісон сам виховує двох дітей та жодним не заводити романів.

Читайте також: Любов — це велика сила: Найвеличніші історії кохання 

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 2

Джон Леннон та Йоко Воно

Зворотній бік любові: Найтрагічніші історії кохання-Фото 11

Ця ексцентрична пара була на слуху свого часу. Хтось дивувалася такому союзу, хтось надихався, але не довго пара насолоджувалася один одним. 8 грудня 1980 року Леннон застрелив убивця. Він зробив п'ять пострілів йому в спину і чотири потрапили точно в ціль. Так за лічені секунди обірвалось не тільки життя, а ціла епоха.

Статті на тему