Ми дізналися, що говорять нові дослідження про жіночий оргазм.
Щоб досягти пікової точки, жінці зазвичай потрібно від 10 до 20 хвилин. Перед оргазмом в інтимній зоні розливається приємне тепло завдяки посиленому кровотоку в області тазового дна. Статеві губи і клітор помітно набухають, збільшуючись майже вдвічі. Піхва подовжується, матка підтягується, напружуються м’язи всього тіла. Почастішає серцебиття, підвищується артеріальний тиск. Зрештою, тіло реагує на настання пікового моменту серією скорочень м’язів піхви, матки та анусу. Все це продовжується в середньому від 3 до 15 секунд.
Баррі Комісарук, професор Ратгерського університету та автор книги «Наука оргазму», досліджує жіночий оргазм з 1982 року: він стверджує, що гормональний викид, що настає під час розрядки, діє як болезаспокійливе — близько 10 хвилин.
Читайте також: Є ТІЛЬКИ МІГ: ЯК ВЛАШЕНИЙ ЖІНОЧИЙ ОРГАЗМ?
67% гетеросексуальних жінок бодай раз у житті імітували оргазм. Головні причини? 78% не хотіли засмучувати партнера, 61% бажали якнайшвидше закінчити набридлий або дискомфортний процес, 47% дбали про задоволення чоловіка, 25% не витримували невмілості партнера.
Слова у справі оргазму важливі щонайменше інших складових. Як дієслово «кінчати» (to come) потрапило до інтимного словника? Ліль Шиллінгер, нью-йоркська перекладачка та літературний критик, стверджує, що це дієслово набуло свого нині поширеного значення завдяки англійцям Томасу Нешу та Вільяму Шекспіру. Вони, у свою чергу, вилучили його з ужитку британських молочниць – ті трепетно і нетерпляче чекали, коли “молоко обернеться в сир” (the milke cometh to a curd). Цікаво, що в українській мові дієслово закріпилося завдяки жіночим зусиллям. Якби не Оксана Забужко та її «Польові дослідження з українського сексу», що побачили світ у 1996 році, на сторінках українських романів «кінчали» б у рази менше. Хоча ще 2009-го Національна комісія з моралі змушувала Олеся Ульяненка видаляти з роману «Жінка його мрії» вищезазначене дієслово.
Читайте також: 5 ЧИННИКІВ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ЗДОРОВ’Я ВОГЛИНИ
За статистикою, лише 11% жінок відчувають оргазм, займаючись сексом з новим коханцем, але вже 67% регулярно отримують задоволення, якщо стосункам виповнилося понад півроку.
Лесбіянки оргазмують в 11,1 рази більше за гетеросексуальних жінок, стверджується в одній із статей The Journal of Sexual Medicine. Справа тут, швидше за все, у трепетній увазі до жіночого тіла.
Найпрогресивніші дослідники припинили суперечку про наявність у жіночому тілі точки G. Натомість толерантно домовилися, що в одних дівчат вона працює, в інших – ні. Дуже поширена думка, що точка G є частиною внутрішньої будови клітора.
Джерело фото: unsplash.com