15. Уникайте гарячої води відразу після манікюру – це його головний ворог. Ніготь має властивість розширюватися, і лак почне швидко сколюватися.
16. Лаки з гліттером тримаються довше – але для більшого блиску не забудьте покрити нігті зверху тонким шаром прозорого лаку.
17. Щоб видалити лак із великими частинками, оберніть на хвилину палець ваткою, змоченою рідиною для зняття лаку. Він добре змиється.
18. Намагайтеся користуватися засобом для зняття лаку, що не містить ацетону. Він не так пересушує нігті, що важливо, якщо ваші шаруються або схильні до ламкості.
19. Купуючи лак, звертайте увагу на значок “3 free” або “5 Free”. Це означає, що формула не містить таких шкідливих токсинів, як формальдегід (formaldehyde), формальдегідні смоли (formaldehyde resins), толуол (toluene), дибутил фталат (dibutyl phthalates, скорочено DBP) і камфору (camphor). Безпечні продукти випускають багато брендів, наприклад Essie, Butter London, Deborah Lippmann, Chanel, Dior, Givenchy.
20. Завжди використовуйте топове покриття, не забуваючи нанести його на кінчик нігтя із внутрішньої сторони. Це захистить манікюр під час роботи за комп’ютером.