UA
RU

Як зробити правильний манікюр

Редагувати переклад

Все, що ви хотіли знати про манікюр. Двадцять порад від експертів.

Hand with yellow orchid

1. Три мазки - оптимальна кількість для одного нігтя. Зачерпніть одну краплю лаку і постарайтеся швидко і рівномірно розподілити її по нігтьовій пластині, починаючи з основи. Проведіть пензлем ліворуч, праворуч і потім по центру.

2. Завжди використовуйте базу для манікюру. Це потребує додаткового часу, зате захистить ніготь від проникнення кольорових пігментів, дозволить лаку краще розподілитись і продовжить його стійкість на пару днів.

3. Якщо ви вийшли за лінію та манікюр виглядає неакуратно, змочіть ватну паличку засобом для зняття лаку та акуратно видаліть усі недосконалості.

4. Вибрати правильний лак білого відтінку дуже просто - торкніться змоченим лаком пензликом усередині пляшечки. Якщо лак стікає непрозорою білою смужкою, то і на нігтях він виглядатиме насичено і без розлучень.

5. Уникайте лаків із швидковисихаючою формулою - вони пересушують нігті.

6. Щодня пом'якшуйте кутикулу і навіть нафарбовані нігті спеціальним маслом. Це допоможе манікюру довго виглядати так, ніби ви щойно вийшли із салону.

7. Опустіть руки після манікюру у холодну воду – це прискорить висихання.

8. Щоб неонові відтінки по-справжньому заграли, нанесіть до першого шару непрозорий білий лак.

9. Для стійкості краще нанести 2-3 тонкі шари лаку, ніж один, але густий.

10. Зберігайте лаки у темному прохолодному місці – це дозволить довше зберегти властивості формули, густоту та колір.

Hand with pink orchid

11. Якщо лак сильно загуснув, до нього завжди можна додати пару крапель спеціального косметичного розчинника для лаків.

12. Ніколи не струшуйте пляшку лаку – краще інтенсивно покрутіть її між долонями, тримаючи вертикально. Це запобігатиме появі небажаних бульбашок повітря.

13. Намагайтеся не зрізати кутикулу, а акуратно відсувати її до краю нігтя. Згодом вона перестане рости.

14. Підпилюйте край нігтя завжди в одному напрямку, а не туди-сюди. Це запобіжить розшаровуванню і ламкості.

15. Уникайте гарячої води відразу після манікюру - це його головний ворог. Ніготь має властивість розширюватися, і лак почне швидко сколюватися.

16. Лаки з гліттером тримаються довше - але для більшого блиску не забудьте покрити нігті зверху тонким шаром прозорого лаку.

17. Щоб видалити лак із великими частинками, оберніть на хвилину палець ваткою, змоченою рідиною для зняття лаку. Він добре змиється.

18. Намагайтеся користуватися засобом для зняття лаку, що не містить ацетону. Він не так пересушує нігті, що важливо, якщо ваші шаруються або схильні до ламкості.

19. Купуючи лак, звертайте увагу на значок "3 free" або "5 Free". Це означає, що формула не містить таких шкідливих токсинів, як формальдегід (formaldehyde), формальдегідні смоли (formaldehyde resins), толуол (toluene), дибутил фталат (dibutyl phthalates, скорочено DBP) і камфору (camphor). Безпечні продукти випускають багато брендів, наприклад Essie, Butter London, Deborah Lippmann, Chanel, Dior, Givenchy.

20. Завжди використовуйте топове покриття, не забуваючи нанести його на кінчик нігтя із внутрішньої сторони. Це захистить манікюр під час роботи за комп'ютером.

Статті на тему