UA
RU

DakhaBrakha, Alina Pash, Ivan Dorn: хто увійшов до лонг-листа Aprize Music Awards

Щорічна музична премія Aprize Music Awards презентувала лонг-лист 2020 року. Статуетку за найкращий реліз року можуть отримати як відомі артисти на кшталт DakhaBrakha, Alina Pash, Ivan Dorn, так і нові – Alexander Seleznov, Ragapop, The Lazy Jesus та інші.

Aprize Music Awards

Цей рік, незважаючи на карантин, був багатий на лонгплеї (LP) та мініальбоми(EP). Щоб сформувати лонг-лист редакція Радіо Аристократи прослухала понад 600 нових релізів, і лише 50 з них сформували список альбомів, за які буде голосувати аудиторія цього року.

Нижче кілька цікавих даних про релізи 2020 року.

Aprize Music Awards

Особливістю Aprize є те, що крім рішення експертного журі, на голосування також буде впливати думка аудиторії. Проголосувати за улюбленого артиста, ознайомитись з лонг-листом та допомогти обрати найкращий реліз року може кожен відсьогодні до 14 лютого на – aprize.com.ua 

До слова, в ювілейному сезоні організатори премії разом з Tic Tac проводять онлайн концерти з номінантами, які за незалежним думку Радіо Аристократи варто отримати нагороду цього року. Це спроба розкрити відомих артистів із нового боку, а для когось вперше виступити на широку аудиторію. У новому епізоді гурт ALLOISE знайомить зі своїм останнім альбомом Bare Nerve. Це 6 яскравих пісень про любов, ненависть та стосунки. 

Нагадаємо, що музична премія Aprize була заснована у 2016 році командою Радіо Арістократі. Статуетку за найкращий альбом вже отримували гурт DakhaBrakha з альбомом “Шлях”, MARU – “1” та Onuka за реліз “Mozaïka”. Цього року статуетку скульптора Максима Мирнова, володаря першого в історії України міжнародного гран-при за найкращий продуктовий дизайн у Японії, отримала Alyona Alyona за альбом “Пушка”.

Слідкувати за новинами премії та голосувати за улюблених музикантів: Instagram, FaceBook, Telegram

Статті на тему