UA
  RU

  Найбільше кохання: Відбувся реліз нового альбому Макса Барських «1990»

  Редагувати переклад
  У центрі вибуху Макс Барських представив альбом суперхітів «1990».
  
  Найбільше кохання: Відбувся реліз нового альбому Макса Барських «1990»-Фото 1

  Кожен альбом Макса Барських - це капсула часів та вражень, друк досвіду та особистісного. становлення, в якому велике місто і запаморочливий успіх не зламав дух свободи і не розмив орієнтири основних цілей музиканта. 


  З моменту виходу першої платівки «1: Max Barskih» і до сьогоднішнього релізу шостого повноформатного LP минуло 11 років. Макс Барських завершує трилогію ретро вейву фінальним акордом, що складається з 12 історій, у яких слухач знайде чесні сповіді для будь-кого настрої та будь-якої життєвої ситуації. 

  «1990» — це 12 пісень про кохання, що відкривають світові нового та більш зрілого, хоч і не завжди райдужного, персонажа. Лірика Барських, як і раніше, гранично відверта. У своїх текстах Макс щиро шукає супутника життя і ділиться зі слухачем своїми невдачами. Він визнає помилки минулого і готовий повторити їх знову. 


  Найбільше кохання: Відбувся реліз нового альбому Макса Барських «1990»-Фото 2

  Читай також: Бренд GUDU створив костюми для Катерини Кухар та Олександра Стоянова у балеті «Кармен-сюїта»

  «У цьому альбомі зріліші тексти та сміливі жанрово-стилістичні рішення. Мій персонаж то падає, то піднімається із самого дна на вершину. Він освідчується у коханні юності та нерозсудливості, але водночас готовий відповідати за свої рішення. А головне, він готовий перебувати в центрі вибуху, який дарує кохання!» - Коментує прем'єру Макс. 


  Реліз нового альбому Барських відбувся на міжнародному лейблі Sony Music Entertainment, а ексклюзивна радіо прем'єра проходить одночасно в 5 країнах: Україні, Росії, Білорусі, Латвії, Молдові. 

  Найбільше кохання: Відбувся реліз нового альбому Макса Барських «1990»-Фото 2

  «1990» став наймасштабнішим лонгплеєм артиста, який об'єднав навколо себе команду  професіоналів: автор та продюсер альбому – Макс Барських; співавтори – Анна Бастон, Ганна  Фещенко; саундпродюсери – Павло Білоусов, Aniel Arin, Ігор Кириленко, Максим Овсяніков, компанія "Do it Big"; гітарист – Олександр Грубляк; запис вокалу – Андрій Тимощик, Дмитро Шнайдер; зведення - Aniel Arin, Дмитро Шнайдер.    


  Статті на тему