UA
RU

Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світліні заради малечі з будинків дитини

Редагувати переклад
Вже 10 днів соціальні мережі наповнюються фото та спогадами про детство відомих людей та, можливо, і ваших знайомих.
Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 1

Андрій Любка, Ірена Карпа, Ганна Завальська

У мережі триває флешмоб #ДомДитиніНеДляДитині, яку запустила благодійна організація «Надія та житло для дітей». Його мета — привернути увагу до того, що діти в Україні мають зростати у сім'ях, а не в інтернатах. Українців просили поділитися спогадами та світлинами з детства, аби показати, яким важливим для подальшого розвитку людини є виховання у родинному колі. З початку флешмобу до нього приєдналося понад 60 людей, серед яких – журналісти, депутати, письменники, активісти та артисти. 
 
Видавчиня, поетеса та дитяча письменниця Мар'яна Савка опубликувала фото зі своїм сином та написала, що в першу чергу, дитині просто потрібна присутність мами. Все інше - вторинне:
 
“Я ніколи не застосовувала жодних методів для його виховання, не читала розумних книжок, не спілкувалася в чаті з просунутими мамами. Я завжди знала, що йому насамперед потрібні мої обійми, мої поцілунки та слова «я тобі люблю» — сто тисяч однакових невтомних слів.
Кожного разу, коли я повертаюсь із відрядження, він влипає в мої обійми — сидить, висить на мені, і я отримую від цього таке ж насолоду спільної присутності, розділеної радості”.
 
Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 2

Мар'яна Савка з сином

Співачка Alyosha поділилася, що закладені в детстві принципи стали фундаментом для виховання її власних дітей:
 
“Щаслива, що зростала у безумовній любові та турботі батьків, а також під захистом своїх старших братів. Ці відчуття залишатися зі мною назавжди!”
 
Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 3

Alyosha з брати

 
Долучився до флешмобу і письменник Андрій Любка.
На фото в пухкенькому малюкові і не впізнати дорослого літератора.
Він розповідає, що дитячих фото у нього досить багато, бо дідусь щороку возив його у фотостудію:
 
“Добре рости у сім'ї! І тепер, коли я маю власного дитину, розумію, наскільки ця маленька людина беззахисна, як вона потребує опіки, любові та тепла. Потребує дому!”
 
Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 4

Андрій Любка у дитинстві

Дуже щемливу історію запостів дитячий письменник Іван Андрусяк.
"Я тут такий зайчик, аж білочка”, - Написав він до свого фото. В руках він тримає іграшку, але це не просто іграшка, а дуже важливий подарунок: 
 
“А все тому, що я тут із лялькою, з якою мені тоді було не дуже цікаво гратися – але я все чекав, коли народиться моя люба сестричка Люба Крицкалюк, щоб передати цю ляльку їй Пам'ятаєш її, Любо?”
Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 5

Іван Андрусяк у дитинстві

У флешмобі також взявши участь журналіст і політик Микола Княжицький, запитала його приєднатись письменниця та літературна критики Богдана Матіяш. Своїми дитячими фото у рамках флешмобу поділилася і співачки Анна Завальська та Оксана Стебельська, письменниця Ірена Карпа і піарниця гурту Pianoboy Ольга Шурова, піар директорка Поліна Толмачова, психології Світлана Паніна і Катерина Гольцберг. 
 
А ще журналістки Ірина Андрейців, Наталя Бушковська, Світлана Березівська та телеведуча та продюсерка Наталка Якимович і ще багато відомих і просто небайдужих людей.
 
Флешмоб все ще триває!
 
Аби взяти участь у флешмобі:
1) Опубликуйте своє або фото свого дитини до 4-х років і розкажіть свою історію зростання у сім'ї, поруч із рідними. Про смішні чи знакові події, про теплі спогади, моменти, що викликають Вашу усмішку.
 
2) Зазначте, що ви берете участь у флешмобі #БудинокДитиніНеДляДитині і позначте нашу сторінку
 
3) Запросіть своїх друзів поділитися спогадами змалку.
Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 6

Статті на тему