UA
  RU

  Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світліні заради малечі з будинків дитини

  Редагувати переклад
  Вже 10 днів соціальні мережі наповнюються фото та спогадами про детство відомих людей та, можливо, і ваших знайомих.
  Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 1

  Андрій Любка, Ірена Карпа, Ганна Завальська

  У мережі триває флешмоб #ДомДитиніНеДляДитині, яку запустила благодійна організація «Надія та житло для дітей». Його мета — привернути увагу до того, що діти в Україні мають зростати у сім'ях, а не в інтернатах. Українців просили поділитися спогадами та світлинами з детства, аби показати, яким важливим для подальшого розвитку людини є виховання у родинному колі. З початку флешмобу до нього приєдналося понад 60 людей, серед яких – журналісти, депутати, письменники, активісти та артисти. 
   
  Видавчиня, поетеса та дитяча письменниця Мар'яна Савка опубликувала фото зі своїм сином та написала, що в першу чергу, дитині просто потрібна присутність мами. Все інше - вторинне:
   
  “Я ніколи не застосовувала жодних методів для його виховання, не читала розумних книжок, не спілкувалася в чаті з просунутими мамами. Я завжди знала, що йому насамперед потрібні мої обійми, мої поцілунки та слова «я тобі люблю» — сто тисяч однакових невтомних слів.
  Кожного разу, коли я повертаюсь із відрядження, він влипає в мої обійми — сидить, висить на мені, і я отримую від цього таке ж насолоду спільної присутності, розділеної радості”.
   
  Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 2

  Мар'яна Савка з сином

  співачка Alyosha поділилася, що закладені в детстві принципи стали фундаментом для виховання її власних дітей:
   
  “Щаслива, що зростала у безумовній любові та турботі батьків, а також під захистом своїх старших братів. Ці відчуття залишатися зі мною назавжди!”
   
  Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 3

  Alyosha з брати

   
  Долучився до флешмобу і письменник Андрій Любка.
  На фото в пухкенькому малюкові і не впізнати дорослого літератора.
  Він розповідає, що дитячих фото у нього досить багато, бо дідусь щороку возив його у фотостудію:
   
  “Добре рости у сім'ї! І тепер, коли я маю власного дитину, розумію, наскільки ця маленька людина беззахисна, як вона потребує опіки, любові та тепла. Потребує дому!”
   
  Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 4

  Андрій Любка у дитинстві

  Дуже щемливу історію запостів дитячий письменник Іван Андрусяк.
  "Я тут такий зайчик, аж білочка”, - Написав він до свого фото. В руках він тримає іграшку, але це не просто іграшка, а дуже важливий подарунок: 
   
  “А все тому, що я тут із лялькою, з якою мені тоді було не дуже цікаво гратися – але я все чекав, коли народиться моя люба сестричка Люба Крицкалюк, щоб передати цю ляльку їй Пам'ятаєш її, Любо?”
  Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 5

  Іван Андрусяк у дитинстві

  У флешмобі також взявши участь журналіст і політик Микола Княжицький, запитала його приєднатись письменниця та літературна критики Богдана Матіяш. Своїми дитячими фото у рамках флешмобу поділилася і співачки Анна Завальська та Оксана Стебельська, письменниця Ірена Карпа і піарниця гурту Pianoboy Ольга Шурова, піар директорка Поліна Толмачова, психології Світлана Паніна і Катерина Гольцберг. 
   
  А ще журналістки Ірина Андрейців, Наталя Бушковська, Світлана Березівська та телеведуча та продюсерка Наталка Якимович і ще багато відомих і просто небайдужих людей.
   
  Флешмоб все ще триває!
   
  Аби взяти участь у флешмобі:
  1) Опубликуйте своє або фото свого дитини до 4-х років і розкажіть свою історію зростання у сім'ї, поруч із рідними. Про смішні чи знакові події, про теплі спогади, моменти, що викликають Вашу усмішку.
   
  2) Зазначте, що ви берете участь у флешмобі #БудинокДитиніНеДляДитині і позначте нашу сторінку
   
  3) Запросіть своїх друзів поділитися спогадами змалку.
  Відомі українці публікують у соцмережах дитячі світлини заради малечі з будинків дитини-Фото 6