UA
  RU

  10 крутих подарунків на День матері

  Редагувати переклад
  13 травня цього року всі чекають із особливим нетерпінням, адже цього дня весь світ відзначає чудове свято – День матері. 

  День матері в Україні


  Поки ви думаєте, що подарувати на День матері своїй найулюбленішій та найдорожчій жінці, ми вже все придумали за вас! Ваша мама точно оцінить навіть підгорілу каву в ліжко і прим'яту гілочку бузку, але нам не хочеться оброблятися банальностями, адже ці Жінки з великої літери заслуговують на більшу, значно більшу. 

  У нашій особливій святковій добірці ви знайдете подарунки на День матері, які пройшли суворе рецензування у наших власних мам. Поки одні сперечалися про те, яка піжама їм більше подобається, інші з хитрим прищуром уточнювали, а навіщо це ми, власне, просимо у них поради.


  Читайте також: ДЕНЬ МАТЕРІ: Б'ЮТІ-ПОДАРУНКИ, ВІД ЯКИХ ВАША МАМА БУДЕ БЕЗ РОЗУМУ

  Що там говорити, ми з дівчатками і самі хотіли б делікатні сережки з кільцем від SOVA, ділову сумку від Marsala, літні сукні від Sleeper, флористичний посуд від SoulFul Ceramics, пастельну піжаму від women'secret, геометричні вази від Vahan Avakian, сукня від Karen Millen, комфортні снікерси від Penny Black, кільце зі смарагдом від Kimberli та шовкове кімоно від Intimissimi! Але в День матері ми готові пожертвувати своїми «хотілками» заради наших самих. 

  Вибирайте лише найкращі подарунки на День матері:


  [mc_gallery id=110943]

  PS А ще ми (і наші мами) у захваті від спеціальної колекції Pandora, присвяченої Дню матері! Тому пропонуємо бонусом гарні намистини-серця:

  10 крутих подарунків на День матері-Фото 2  А що ви плануєте подарувати мамам на День матері? Зізнайтеся!

  Джерела фото: @katie.one, @sovajewels, @marsalaofficial, the-sleeper.com, @soulfulceramics, womensecret.com, @vahan_avakian, karenmillen.ua, @pennyblack_ofcl, @kimberli.ua, intimissimi.com, pandora.net


  Статті на тему