UA
RU

11 ознак, що вам час іти від чоловіка негайно

Редагувати переклад
Милі жінки, які ж ви все-таки терплячі створіння. Чоловік може витирати про вас ноги, грати з вашими почуттями, а ви знайдете тисячу та одне виправдання, щоб залишитися.
11 ознак, що вам час йти від чоловіка негайно-Фото 1

unsplash.com

У мене є для вас маленька таблетка чесності. Правдиві 11 ознак того, що ви для нього лише маріонетка, а стосунки з вами йому не потрібні.

Насправді, ці ознаки настільки явні і прозорі, що до смішного прикро. Навчіться їх розпізнавати - перестанете витрачати час не на тих чоловіків і страждати від їхньої віроломства.

Отже, 11 ознак, що вам час іти від чоловіка негайно:

1. Він не дзвонить, якщо затримується

Так, з ким немає. Запрацював, важлива зустріч затяглася, щось трапилося і було вже не до дзвінків. Ми всі розуміємо, що одноразовий такий випадок – це не привід.

Але якщо це повторюється постійно - варто задуматися. Так само як і про запізнення на побачення. Дівчина прийшла, чекає, а абонент не абонент? Так річ не піде!

Правило номер один: чоловік, якому важливі ваші стосунки, завжди знайде можливість зателефонувати та попередити. І жодних «сів телефон» – ми ж не в кам'яному віці.

Читайте також: ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО АСЕКСУАЛЬНІСТЬ

2. Він встановлює правила та сам визначає частоту зустрічей

Лише двічі на тиждень або лише по п'ятницях. Що перепрошую? Тут пахне чим завгодно, але не серйозними стосунками.

Він або: а) шукає когось іншого, б) дистанціюється і не хоче впускати вас у своє життя, в) одружений. І ваші зустрічі раз на тиждень по середах подаються дружині, як похід у лазню.

11 ознак, що вам час йти від чоловіка негайно-Фото 2

unsplash.com

3. Ви про нього знаєте менше, ніж він про вас

Тож приємно, коли чоловік весь час цікавиться лише вами? Всі ваші розмови побудовані на вас та розмовах навколо вашої персони. До певного часу це класно і приємно, а потім ...

З'ясовується, що ви про нього нічого не знаєте, а на запитання він відповідає з небажанням, з жартом або взагалі мовчить. Що б це значило?

Він може щось приховувати, може боятися скоротити дистанцію між вами. Не пускає надто близько.

Якщо ви так і не досягли відповіді про те, де він працює, де народився, хто його батьки – це як мінімум дивно. Невже він так боїться стосунків вами, що тримає на такій відстані?

4. Навпаки: ви знаєте про нього все, він про вас – нічого

Він настільки залюбувалася собою та зайнятий самопрезентацією, що йому не до вас.

  • йому все одно, що ви любите і чим живете

  • йому не цікаво, який ваш улюблений фільм і що ви найкраще готуєте

  • йому начхати, звідки ви і хто ваші друзі

Читайте також: 5 ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК У СЕКСІ

5. Він нікому не розповідає про вас

Якщо він не знайомить вас з друзями, не бере з собою на дні народження та вечірки, а при всіх усувається і робить вигляд, що ви просто хороші друзі – настав час зробити цьому хлопцеві ручкою!

Туди ж зустрічі з батьками. Якщо ваші відносини розвиваються добре і ви давно разом, цілком закономірно, що знайомство з батьками має статися. Якщо він ухиляється і не хоче цього робити - значить, наміри не серйозні.

Як варіант, він просто соромиться своїх родичів. Але це дуже рідкісний випадок. І найчастіше чоловік пояснить тобі це, а не відмахуватиметься відмовками.

11 ознак, що вам час йти від чоловіка негайно-Фото 3

unsplash.com

6. Ви проводите свята та вихідні порізно

Або одружений. Або в його планах стосунки з вами десь на останньому місці. Або він проводить весь цей час із дітьми від минулого шлюбу.

І нехай третій варіант вас не бентежить: чоловік, якому потрібні стосунки з вами, зуміє розподілити свій час так, щоб після зустрічі з дітьми побачитись з вами – йому це буде необхідно.

Якщо ні – значить прощаємось із ним.

7. Подружки

Дружба між чоловіком та жінкою – тема не одного і навіть не двох розборів. Але треба засвоїти одну просту річ: якщо ваш чоловік постійно зустрічається з якимись просто подружками навіть частіше, ніж з чоловіками-друзями, то дружбою там і не пахне.

Якщо у вас стосунки, то всі подруги відійдуть на другий план, а більшість із них взагалі випарується.

Читайте також: 5 РЕЧІ, ЯКІ НЕ ВАРТО ГОВОРИТИ СВОЇМ ОДИНКИМ ПОДРУГАМ

8. Ви не знаєте, де він, що робить, коли на нього чекати

Ваш чоловік не вважає за потрібне говорити про свої плани і повідомити вас про те, де він буде і коли? Чи не знаходите це дивним?

Я не говорю зараз про параної, коли постійно вимагають доповіді про географічне розташування та точний час прибуття, але елементарну довіру ніхто не скасовував.

Серйозні стосунки – це знати, де ваш партнер і чим він зайнятий.

11 ознак, що вам час йти від чоловіка негайно-Фото 4

unsplash.com

9. Жодних загальних планів

Будь-які серйозні стосунки рано чи пізно приходять до того, що чоловіки і жінки з'являються як короткострокові, так і довгострокові спільні плани.

В іншому випадку, як зрозуміти, що далі, куди ви рухаєтеся і чи варто йти разом далі?

10. Вовк-одинак

Номінально він з вами в парі, але за фактом продовжує упиватися спогадами про колишні пригоди наодинці. І, що ще гірше, будує плани на одиночні пригоди.

Читайте також: 5 РЕЧІВ У СЕКСІ, ПРО ЯКІ ВИ ХРЕБЕ СВОЄМУ ПАРТНЕРУ

11. Він не шукає компромісу

Кожен у вашій парі має свою історію, характер, цінності. Поєднати їх – робота обох партнерів, а не лише ваша.

Якщо ви намагаєтеся і всіляко гнетеся під чоловіка, а він не готовий до елементарного компромісу навіть у дрібницях, то може варто залишити його на березі?

Подивіться уважно на ваші відносини зараз. Що ви бачите? Чоловік грає з вами і ви вже розумієте, що це не той, з ким сім'ю, дітей і довго і щасливо?

Тоді варто навчитися відсіювати таких зі свого життя та отримувати те, чого ви гідні – любов, турботу та найщиріші стосунки!

11 ознак, що вам час йти від чоловіка негайно-Фото 5

Алла Піліпюк тренер fazarosta.com, сімейний психолог

Статті на тему