UA
RU

5 друзів, які потрібні кожному

Редагувати переклад
Хто, як не друг, підставить своє плече у складний час і принесе пляшечку вина, якщо настрій зовсім паршивий? 

Джонатан Філдс, автор книги How to Live a Good Life, стверджує, що ваші друзі - це не тільки люди, з якими приємно проводити час і які готові прийти на допомогу у разі потреби, але й ті, хто допомагає вам досягти успіху. 

Друзі - один з найважливіших (і ігнорованих) маркерів успіху. 

Тому давайте розберемося, кого варто мати у своєму оточенні, якщо ви хочете досягти життєвих висот. 

5 друзів, які потрібні кожному-Фото 1

1. Цілеспрямований

Ця людина, як і ви, прагне досягти успіху у певній сфері життя. І не обов'язково, щоб ваші цілі, мрії та життєві плани збігалися, просто йому доводиться долати ті самі випробування, що і вам. 

«Цілеспрямовані» — це люди, які працюють над досягненням своєї мети, яка схожа на вашу, і проходять аналогічні процеси, які можна назвати «пошук», «боротьба», «робота», 

- каже Філдс. 

Неважко здогадатися, що головна причина спілкування з такою людиною в тому, щоби постійно залишатися в тонусі. Ми не закликаємо вас порівнювати себе з «цілеспрямованим», але ви навряд чи будете щасливі від усвідомлення того, що і ви, і ваш друг починали з однієї точки, тільки він уже отримав підвищення, а ви все ще тупцюєте на одному місці. 

Читайте також: ДРУЖБА НА РОБОТІ: ЯК ПРАВИЛЬНО ВСТАНОВИТИ КОРДОНИ

5 друзів, які потрібні кожному-Фото 2

2. Чемпіон

Цей друг — ваш уболівальник, який готовий підтримати вас, коли терміново потрібно підвищити самооцінку.

Їхнє основне завдання - надати дружню підтримку, коли ви боретеся з труднощами, і підбадьорити,

- пояснює Філдс.

Якщо у вас немає сил виконати ще один підхід у тренажерному залі, то «Чемпіон» говоритиме: «Давай, ти можеш, ще трохи», якщо ви бігтимете марафон, то саме він стоятиме на фініші з плакатом у руках. 

5 друзів, які потрібні кожному-Фото 3

3. Бухгалтер

Ні, він не рахує ваші гроші — він закликає вас бути відповідальним. Якщо ви пообіцяли собі звільнитися з неперспективної роботи, «Бухгалтер» постійно нагадуватиме про ваші плани. Ці люди досить жорсткі і по відношенню до себе, і по відношенню до інших людей, тому їхня вимогливість іноді може переходити межі. Але тільки з ними ви маєте шанс дійти до мети. 

Вам потрібно розповісти їм про те, якого результату ви хочете досягти, пояснити причину, чому для вас це так важливо, описати роботу своєї мрії і взяти на себе зобов'язання виконувати всі завдання, 

- каже Філдс. 

Читайте також: ДРУЖБА МІЖ М І Ж: ПРО ЩО БРУХУТЬ ЛЮБИТЕЛІ ФРЕНДЗОНИ?

5 друзів, які потрібні кожному-Фото 4

4. Наставник

Ідеальний наставник - той, хто вже пройшов через усе, з чим ви маєте справу, або той, хто успішно провів інших людей цим шляхом. Він може бути старшим за вас, але не обов'язково. Проте є одне «але» — у нього за плечима має бути великий досвід. 

Основна енергія вашого наставника - мудрість і прискорення,

— каже Філдс, маючи на увазі, що ця людина дасть пораду, засновану на своєму досвіді, і допоможе вам впевнено йти правильним шляхом, щоб дістатися пункту призначення.

5 друзів, які потрібні кожному-Фото 5

5. Комунікатор

Це людина, з якою ви можете піти на бранч, у тренажерний зал чи божевільну вечірку, та не вислуховувати нотацій про життя. Коли ми говоримо про «Комунікатор», то не маємо на увазі нікого особливого — це може бути ваша подруга зі школи, косметолог чи сусід по сходовій клітці.

Основна енергія, яку ви отримуєте від комунікатора, - це почуття приналежності,

- пояснює Філдс.

Іноді приємно не думати про свої цілі та успіхи, а просто побути собою. У цьому випадку "Комунікатор" - ваш найкращий спільник. 

Статті на тему