UA
RU

5 фільмів про видатних художників

Редагувати переклад

Тоді душа вимагає гарного малюнку!

Фільми про знаменитих імпресіоністів — це не лише біграфічна картина, а й посібник з живопису.

Якщо ви завжди мріяли навчитися розумітися на мистецтві того часу, тоді наша добірка саме для вас.

Ван Гог: Портрет, написаний словами

Сюжет цього фільму було взято з відомих «Листів до брата Тео». Подивившись «Портрет», ви не тільки освіжите в пам'яті основні життєві віхи Ван Гога та періоди його творчості, а й ближче дізнаєтесь про нього, як звичайну людину. А виконує головну роль неперевершений Бенедикт Камбербетч.

Читайте також: Новинки 2017: П'ять романтичних фільмів

Сеззан і я

Зовсім новий фільм про дружбу письменника Еміля Золі та художника-постімпресіоніста Поля Сезанна. Непроста історія про взаємини людей різних верств суспільства, але нерозлучних зі шкільної лави. Ви зможете побачити, як він писав свої пейзажі та захоплювався красивою природою навколо.

Лотрек

У фільмі ви побачите богемний Париж, Монмартр і, звичайно, легендарний «Мулен Руж» у всьому своєму блиску та у всьому злиднях: вічно п'яну пишногруду зірку кабаре на прізвисько La Goulue (яку Лотрек увічнив на знаменитій афіші), розорених і процвітаючих. і звичайних пияків, а також усіх тих, хто хотів хоч на вечір стати частиною сяючого свята.

Читайте також: Ретроспектива: 5 незвичайних фільмів про чудо-жінок

Ренуар. Остання любов

Цей фільм оповідає про останні роки художника, коли він хворів артритор, але ні на хвилину не залишав свою улюблену роботу. Коли художник переїхав на Південь Франції, він пише свої останні картини, а позує йому молода натурниця з милим обличчям та зухвалим характером.

відлуння минулого

1922-го року в Мадрид приїжджає 18-річний Сальвадор Далі. Він талановитий та захоплений живописом, прагне стати великим художником. В університеті художник знайомиться з уже визнаним поетом Федеріко Гарсіа Лоркою та режисером Луїсом Бунюелем. Молоді люди стають лідерами іспанської творчої інтелігенції, та їх міжособистісні стосунки кардинально змінюються.

Статті по темі:

Посміятися від душі: 6 найкращих комедій цього року

Кінопоказ: 5 красивих фільмів, від яких не відірвати очей

6 найкращих фільмів про кар'єру

Статті на тему