UA
  RU

  5 головних серіалів листопада

  Редагувати переклад
  У листопаді дивимося десятки новинок від стрімінгового сервісу Apple TV+, продовження "Корони" з Олівією Колман у ролі монаршої особи, екранізацію першої книги з трилогії Філіпа Пулмана та багато іншого. Marie Claire розповідає про головних прем'єрів місяця, які не можна пропустити. 

   


  «Ранкове шоу»

  Коли і де дивитися:  1 листопада, Apple TV+


  У листопаді в Україні почав працювати стрімінговий сервіс від Apple, тому тепер серіали завжди будуть під рукою в прямому розумінні цього слова. Крім «Ранкового шоу» з Дженніфер Еністон, Різ Уізерспун та Стівом Кареллом у ролях, що ведуть на телебаченні на Apple TV+, можна буде переглянути безліч інших серіалів: «Дікінсон», «Заради всього людства», «Бачити», «Послання примари», «Мандалорец» ", та інші. 

  Читайте також: 8 найочікуваніших серіалів осені

   


  «Темні початки»

  Коли і де дивитися: 4 листопада, HBO

  Перший сезон «Темних початків» Філіпа Пулмана знято за першою книгою з однойменної трилогії. Головні ролі у фантастичному серіалі зіграли Джеймс Макевой, 14-річна Дафні Кін, Рут Вілсон та інші. Відгуки критиків, які встигли першими подивитися екранізацію, винятково хвалебні та натякаючі, що фанати книжок не розчаруються.   Читайте також: 7 головних фільмів листопада

   


  «Диявол по сусідству»

  Коли і де дивитися: 4 листопада, Netflix

  «Диявол по сусідству» — документальний серіал про Івана Дем'янюка, який народився в Україні та звинувачений у смерті 28 00 євреїв у концтаборі Собібор, де він був охоронцем. Дем'янюк помер у 2012 після багатьох років судових позовів, вироку до страти, її скасування, повторного тюремного ув'язнення та перебування в будинку для людей похилого віку. 


   

  «Корона»

  Коли і де дивитися: 17 листопада, Netflix

  Оскільки в кожному сезоні «Корони» персонажі стають старшими, їх змінюють актори іншої вікової категорії. Клер Фой на посаді королеви Єлизавети II замінила Олівія Колман. Актриса не вперше грає подібну роль, рік тому вона отримала «Оскар» за фільм «Фаворитка», де втілила образ королеви Анни. 

   

  «Прислуга»

  Коли і де дивитися: 28 листопада, Apple TV+

  У подружньої пари з Філадельфії вмирає дитина, після чого Дороті та Шон намагаються пережити травму по-своєму. Подружжя заводить ляльку і поводиться, ніби нічого не сталося. Все стає серйознішим, коли вони наймають няню для іграшкової дитини. Над серіалом працював режисер М. Найта Шьямалан, автор «Спліта», сценаристи Ліза Брюльманн та Тоні Басгеллоп. 

  Статті на тему