UA
  RU

  Така, яка є: 5 книг, які навчать любити себе

  Редагувати переклад

  Така, яка є: 5 книг, які навчать любити себе.

  Любити себе - вже давно не соромно. Це потреба та важливе вміння, яке покращує якість життя.

  Перш ніж кардинально змінювати своє життя, звинувачувати себе в невдачах і вишукувати недоліки треба навчитися приймати і любити себе такою, якою ти є. Якщо ви заплуталися та не можете знайти шлях до себе – не біда. Можна шукати сили на різноманітних он-лайн та оф-лайн тренінгах, а можна звернутися до книг. У нашій добірці сьогодні – п'ять видань, які покликані зробити ваше життя кращим!

  Така, яка є: 5 книг, які навчать любити себе.

  "Любов. Стиль. Життя», Гаранс Дорі

  Письменниця Гаранс Доре — аж ніяк не благополучна, не така вже й красива, з купою невдалих романів за плечима — яскравий приклад того, як сильно, несвідомо треба любити саму себе з усіма своїми дивацтвами та фішками. І егоцентризм тут ні до чого, тільки здорові, присмачені самоіронією почуття.

  Читайте також: КНИГА ТИЖНЯ: БАРБАРА ШЕР «ДАВНО ПОРА»

   

  Публікація від @kniga_zoloto

  «Маленькі перемоги», Енн Ламотт

  Це дуже проста, але водночас дуже серйозна книга про те, що ми, люди, — круті. Ми здатні перенести жахливі випробування, але не зневіритися. Ми можемо засліпнути від горя, але знайти сили посміхнутися. Ми знаємо, що наш шлях по життю - це низка випробувань і болю, але ми все одно дерзаємо закохуватися, дружити і мріяти. Ця книга для тих, хто шукає сил та віри в себе.

  Читайте також: КНИГИ З НЕВЕРОЯТНИМИ ІСТОРІЯМИ КОХАННЯ

  «Бонжуре, щастя! Французькі секрети гарного життя», Джеймі Каллан

  Можливо, ця книга – не шедевр літератури, але вона покаже, наскільки важливо отримувати задоволення від життя. Змусить замислитись над тим, а що ж таке щастя саме для тебе? Тільки не квартира-машина-схуднення, а справжнє. Адже саме воно запалює очі жінки, наповнює легкістю її ходу і додає у її сміх заразливий дзвін.

  «Полліанна», Елінор Портер

  Це нескінченно добра дитяча книга про те, як знаходити світло та сенс навіть у безнадійних ситуаціях. Допомагає свідомо приймати повсякденні проблеми, долати прикрі труднощі та завзято рухатися вперед – до себе, гармонії та щастя.

  «Психофілософія. Книга для тих, хто переплутав себе із каменем», Андрій Максимов

  Виняткова книга про людську природу та про те, як з нею та серед неї існувати. Жодних скандальних фактів, що приголомшують істин, тільки спокійні, дуже добрі міркування Андрія Максимова про те, як жити усвідомлено, жити щасливо, жити з собою і оточуючими. Про те, як жити, а не існувати від Дедлайн до Дедлайн.

  Статті на тему