UA
RU

5 книг, які стоять на полицях найбагатших людей у ​​світі

Редагувати переклад
За статистикою, "читати більше книг" - другий пункт у новорічних резолюціях після "займатися спортом та харчуватися правильно".

5 книг, які стоять на полицях найбагатших людей у ​​світі.

Якщо ви теж пообіцяли собі влаштувати книжковий челендж та прочитати у 2018 році на 5, 10, 15 творів більше, ніж торік, напевно, вам потрібно трохи натхнення. А хто може стати більш натхненним прикладом, ніж успішні люди? Можливо, саме одна з цих книг переверне ваше життя, як колись зробила це з життями Марка Цукерберга, Стіва Джобса, Марісси Майєр, Лори Ленг, Аббі Джозеф Коен та Джеффа Безоса. 

Марк Цукерберг - "Портфоліо бідності", Даррел Коллінз, Джонатан Мардок, Стюарт Разенфорд та Орланда Ратвен

«Дивно, що майже половина світу – близько 3 мільярдів людей – живуть на 2,50 долара на день, а то й менше. Понад один мільярд людей живуть на 1 долар на день і менше. Сподіваюся, що читання цієї книги дасть нам уявлення про те, як працювати так, щоб зробити їхнє життя кращим».

Марісса Майєр і Лора Ленг - Харизма. Як впливати, переконувати та надихати», Олівія Фокс Кабейн

«Олівія Фокс Кабане пропонує слушні поради та практичне керівництво для лідерів, які хочуть бути ближчими до людей, але не користуватися своєю недоторканністю та владою для цих цілей». 

Читайте також: НЕ ДРУГА ПІДЛОГА: КНИГИ ПРО ФЕМІНІЗМ, ЯКІ ГІДНІ ВАШОЇ УВАГИ

Стів Джобс – «Дилема інноватора. Як через нові технології гинуть сильні компанії», Клейтон М. Крістенсен 

Джобс згадав цю книгу у зв'язку з виступом про важливість хмарних обчислень Apple. «Ця трансформація має велике значення для нас. Клейтон Крістенсен називав таку ситуацію «дилемою новатора», коли люди, які першими створили щось, є останніми, хто усвідомлює значущість свого винаходу. Ми, звичайно, не хочемо відставати».

Аббі Джозеф Коен - «На помилках вчаться», Кетрін Шульц

«Книга Кетрін Шульц «На помилках вчаться» — оманливо легкий твір, у якому розглядається одна з найважливіших проблем для людей, які вирішують: розуміння того, як ми формуємо думки. Важливо відзначити, що вона розглядає ситуації, коли через появу нової інформації нам доводиться переосмислювати свою думку і не чіплятися за висновки, сформовані раніше».

Джефф Безос - «Залишок дня», Кадзуо Ісігуро

«Якщо ви прочитаєте «Залишок дня», одну з моїх улюблених книг, ви не зможете залишити її без роздумів. Я прожив 10 годин альтернативним життям і дізнався щось нове про буття та жаль». 

Джерело фото: unsplash.com

Статті на тему